Carla Fernandes

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News

Carla Fernandes z The Voice Kids przerywa karierę? Artystka rozpoczęła nowy rozdział w swoim życiu!

2021-10-11 14:45

Polsko-hiszpansko-portugalska piosenkarka, która swoim muzycznym talentem rozkochała niejedną osobę, zamierza skończyć karierę? Fani dziewczyny zaczęli coraz intensywniej się nad tym zastanawiać. To wszystko przez nowy rozdział w jej życiu, który niedawno się rozpoczął. O co dokładnie chodzi?

Carla Fernandes dała się poznać większej publiczności, biorąc udział w muzycznym show dla dzieci i młodzieży - The Voice Kids. Podczas Przesłuchań w Ciemno, wykonała singiel Eda Sheerana - Thinking Out Loud, czym zachwyciła trenerów i widzów przed telewizorami. Ostatecznie nastolatka wybrała wtedy drużynę Dawida Kwiatkowskiego, gdzie następnie szlifowała swój muzyczny talent i dotarła do finału. Choć nie zajęła pierwszego miejsca, to nie przeszkodziło jej to w realizowaniu marzeń i muzycznych planów. Carla jest dziś idolką młodzieży, a jej kawałki cieszą się ogromną popularnością. Do tych najpopularniejszych zalicza się między innymi numer Jungle, To Co Ważne, Por Que, OK oraz Casual. Oprócz wydawania hitowych kawałków, artystka była w ostatnim czasie gościem na wielu koncertach, w tym podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki, gdzie dała czadu. Czy jednak jej kariera w branży muzycznej powoli dobiega końca?

Carla Fernandes zachęca do tańca piosenką Będzie, co ma być! [TYLKO U NAS]

Carla Fernandes - nowy rozdział w życiu artystki

Carla Fernandes w lipcu 2021 roku wydała swoją muzyczną nowość. Mowa o kawałku Będzie Co Ma Być, który został równie ciepło odebrany, co jej poprzednie hity. Teraz okazało się jednak, że artystka nieco zboczyła z muzycznej drogi i... poszła na studia. Wiele osób zaczęło zastanawiać się czy to koniec jej kariery w branży, jednak jak wiadomo Carla Fernandes kocha muzykę i z pewnością jeszcze nie raz będziemy świadkami jej perełek! Młoda gwiazda zdecydowała się na studia o kierunku stomatologicznym, czym pochwaliła się w swoich social mediach.

Sonda
Carla Fernandes - lubisz twórczość młodej artystki?