Carla Fernandes śpiewa a capella Amigo. Poczujcie przypływ gorąca! [TYLKO U NAS]

i

Autor: Piotr Porębski Carla Fernandes śpiewa a capella Amigo. Poczujcie przypływ gorąca! [TYLKO U NAS]

Carla Fernandes śpiewa a capella Amigo. Poczujcie przypływ gorąca! [TYLKO U NAS]

2022-05-20 15:09

Amigo to tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuje się Carla Fernandes. Gwiazda młodego pokolenia zaśpiewała specjalnie dla czytelników ESKA.pl i słuchaczy Radia ESKA właśnie ten utwór w wersji a capella. Jak brzmi? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Uwielbiana przez internautów Carla Fernandes stawia kolejny krok w swojej karierze, jako wokalistka latino. Piosenka Amigo to gorący utwór, który zachęca do zabawy. W klipie występują tancerze, którzy wygrali casting organizowany przez Carlę na TikToku. Spłynęło kilkaset zgłoszeń, a hashtag #dancewithCarla zdobył ponad milion wyświetleń. Próby z całym zespołem trwały ponad tydzień. Artystka od jakiegoś czasu trenuje taniec, co podkreśla jej zaangażowanie w kulturę latino. Kolejnym elementem zaskoczenia jest również zmiana koloru włosów Carli. Póki co, na potrzeby klipu, ale kto wie, co przyniesie przyszłość.Artystka specjalnie dla Was zaśpiewała swój nowy utwór a capella. Jak brzmi wersja na żywo? Przekonajcie się słuchając w wideo poniżej.

Carla Fernandes z tanecznym hitem latino! Amigo rozgrzeje parkiety do czerwoności

Carla Fernandes śpiewa Amigo na żywo! Posłuchajcie wersji dla ESKA.pl!

Carla Fernandes - piosenka Amigo

Carla Fernandes jest główną przedstawicielką gatunku latino w Polsce. "Amigo" ma elementy klubowe i zdecydowanie mocniejsze brzmienia, niż w dotychczasowym repertuarze Carli. Amigo napisałam 2 lata temu w moim małym pokoju w Poznaniu. Wydaje go dopiero teraz, bo potrzebowałam czasu, aby zdobyć doświadczenie i zdecydować się na kierunek muzyczny, który jest najbliższy mojemu sercu. Gdyby nie te 2 lata, "Amigo" nie brzmiałoby tak, jak brzmi teraz. Piotrek Zborowski, producent tego numeru, zrealizował moją wizję w 150%, a dodatkowo dodał wiele od siebie. Jest to nasza wspólna praca, z której efektów jesteśmy bardzo dumni - mówi o najnowszym singlu Carla.

Carla Fernandes z tanecznym hitem latino! Amigo rozgrzeje parkiety do czerwoności

Amigo” Carla przedstawia jako swój statement - To numer dojrzały, ponieważ już wiem, c​zego chcę. I ten statement próbowaliśmy przełożyć też na klip. Jest to w 100% moja wizja zrealizowana z pomocą mojego team’u i cudownej ekipy WOW Pictures. Zdecydowaliśmy się na dużo tańca, dlatego razem z choreografem Tomkiem Nakielskim odbyliśmy wiele prób, aby wyszło to tak, jak to sobie wyobraziliśmy.