Carla Fernandes śpiewa a capella Amigo. Poczujcie przypływ gorąca! [TYLKO U NAS]

2022-05-20 15:09
Carla Fernandes śpiewa a capella Amigo. Poczujcie przypływ gorąca! [TYLKO U NAS]
Autor: Piotr Porębski Carla Fernandes śpiewa a capella Amigo. Poczujcie przypływ gorąca! [TYLKO U NAS]

Amigo to tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuje się Carla Fernandes. Gwiazda młodego pokolenia zaśpiewała specjalnie dla czytelników ESKA.pl i słuchaczy Radia ESKA właśnie ten utwór w wersji a capella. Jak brzmi? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Uwielbiana przez internautów Carla Fernandes stawia kolejny krok w swojej karierze, jako wokalistka latino. Piosenka Amigo to gorący utwór, który zachęca do zabawy. W klipie występują tancerze, którzy wygrali casting organizowany przez Carlę na TikToku. Spłynęło kilkaset zgłoszeń, a hashtag #dancewithCarla zdobył ponad milion wyświetleń. Próby z całym zespołem trwały ponad tydzień. Artystka od jakiegoś czasu trenuje taniec, co podkreśla jej zaangażowanie w kulturę latino. Kolejnym elementem zaskoczenia jest również zmiana koloru włosów Carli. Póki co, na potrzeby klipu, ale kto wie, co przyniesie przyszłość.Artystka specjalnie dla Was zaśpiewała swój nowy utwór a capella. Jak brzmi wersja na żywo? Przekonajcie się słuchając w wideo poniżej.

Carla Fernandes z tanecznym hitem latino! Amigo rozgrzeje parkiety do czerwoności

Carla Fernandes śpiewa Amigo na żywo! Posłuchajcie wersji dla ESKA.pl!

Carla Fernandes - piosenka Amigo

Carla Fernandes jest główną przedstawicielką gatunku latino w Polsce. "Amigo" ma elementy klubowe i zdecydowanie mocniejsze brzmienia, niż w dotychczasowym repertuarze Carli. Amigo napisałam 2 lata temu w moim małym pokoju w Poznaniu. Wydaje go dopiero teraz, bo potrzebowałam czasu, aby zdobyć doświadczenie i zdecydować się na kierunek muzyczny, który jest najbliższy mojemu sercu. Gdyby nie te 2 lata, "Amigo" nie brzmiałoby tak, jak brzmi teraz. Piotrek Zborowski, producent tego numeru, zrealizował moją wizję w 150%, a dodatkowo dodał wiele od siebie. Jest to nasza wspólna praca, z której efektów jesteśmy bardzo dumni - mówi o najnowszym singlu Carla.

Carla Fernandes z tanecznym hitem latino! Amigo rozgrzeje parkiety do czerwoności

Amigo” Carla przedstawia jako swój statement - To numer dojrzały, ponieważ już wiem, c​zego chcę. I ten statement próbowaliśmy przełożyć też na klip. Jest to w 100% moja wizja zrealizowana z pomocą mojego team’u i cudownej ekipy WOW Pictures. Zdecydowaliśmy się na dużo tańca, dlatego razem z choreografem Tomkiem Nakielskim odbyliśmy wiele prób, aby wyszło to tak, jak to sobie wyobraziliśmy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze