Carla Fernandes z tanecznym hitem latino! Amigo rozgrzeje parkiety do czerwoności

i

Autor: Piotr Porębski / Universal Music Poland Carla Fernandes z tanecznym hitem latino! Amigo rozgrzeje parkiety do czerwoności

Carla Fernandes z tanecznym hitem latino! Amigo rozgrzeje parkiety do czerwoności

2022-05-20 10:16

Carla Fernandes polską królową muzyki latino - co do tego nie ma wątpliwości! Udowadniała to z każdym kolejnym kawałkiem, a teraz zrobiła to za sprawą bujającego numeru Amigo. Jak brzmi nowa piosenka Carli Fernandes? Przekonajcie się słuchając premierowo już teraz.

Nowości Muzyczne 2022Carla Fernandes jest główną przedstawicielką gatunku latino w Polsce. Amigo ma elementy klubowe i zdecydowanie mocniejsze brzmienia, niż w dotychczasowym repertuarze Carli.

Amigo napisałam 2 lata temu w moim małym pokoju w Poznaniu. Wydaje go dopiero teraz, bo potrzebowałam czasu, aby zdobyć doświadczenie i zdecydować się na kierunek muzyczny, który jest najbliższy mojemu sercu. Gdyby nie te 2 lata, "Amigo" nie brzmiałoby tak, jak brzmi teraz. Piotrek Zborowski, producent tego numeru, zrealizował moją wizję w 150%, a dodatkowo dodał wiele od siebie. Jest to nasza wspólna praca, z której efektów jesteśmy bardzo dumni

- mówi o najnowszym singlu Carla. W klipie występują tancerze, którzy wygrali casting organizowany przez Carlę na TikToku. Spłynęło kilkaset zgłoszeń, a hashtag #dancewithCarla zdobył ponad milion wyświetleń. Próby z całym zespołem trwały ponad tydzień. Artystka od jakiegoś czasu trenuje taniec, co podkreśla jej zaangażowanie w kulturę latino. Kolejnym elementem zaskoczenia jest również zmiana koloru włosów Carli. Póki co, na potrzeby klipu, ale kto wie, co przyniesie przyszłość.

ZRÓB FORMĘ NA LATO W 3 DNI | ESKA XD - Fit vlog #49

Carla Fernandes - piosenka Amigo

Amigo, Carla przedstawia jako swój statement - To numer dojrzały, ponieważ już wiem, c​zego chcę. I ten statement próbowaliśmy przełożyć też na klip. Jest to w 100% moja wizja zrealizowana z pomocą mojego team’u i cudownej ekipy WOW Pictures. Zdecydowaliśmy się na dużo tańca, dlatego razem z choreografem Tomkiem Nakielskim odbyliśmy wiele prób, aby wyszło to tak, jak to sobie wyobraziliśmy.

Poza muzycznymi nowościami, Carla przygotowała dla swoich fanów kolejny prezent. W poniedziałek 23.06 wystartuje jej autorska marka - GUAY. Moda zawsze była ważnym elementem mojego życia i postanowiłam stworzyć coś swojego. W pierwszym dropie - AMIGO - dostępna bedzie limitowana seria bluz i t-shirtów zaprojektowanych przeze mnie.

W ciągu ostatnich kilku tygodni popularność artystki wzrosła za sprawą nagranego do drugiej części hitowego filmu 365 Dni singla Mi Amor. Numer powstał we współpracy z J.J. Abel i szturmem podbił serca słuchaczy na całym świecie. Znalazł się na 13. miejscu zestawienia globalnych hitów Shazam i zdobył ponad milion streamów w nieco ponad tydzień! To nie pierwszy zagraniczny sukces Carli - już wcześniej została dostrzeżona za granicą przy okazji współprac muzycznych z zagranicznymi artystami takimi jak np. Matt Hunter („Entera” która dostała się na aż 13 playlist NMF na całym świecie!)

Carla Fernandes - piosenka Amigo

i

Autor: Maciej Uliński
Carla Fernandes - piosenka Amigo

i

Autor: Maciej Uliński
Carla Fernandes - piosenka Amigo

i

Autor: Maciej Uliński
Carla Fernandes - piosenka Amigo

i

Autor: Maciej Uliński
Carla Fernandes - piosenka Amigo

i

Autor: Maciej Uliński