Carla Fernandes

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Carla Fernandes

Carla Fernandes ma przed sobą wielką karierę? Mamy na to dowód!

2021-07-28 10:32

Carla Fernandes to polsko-hiszpansko-portugalska piosenkarka, która swoim muzycznym talentem zachwyciła niejedną osobę. Zaczynała w The Voice Kids i mimo, że nie wygrała dhow to rozwinęła skrzydła i intensywnie działa w branży muzycznej i social mediach. Czy ma przed sobą wielką, a w dodatku międzynarodową karierę? Mamy na to dowód!

Carla Fernandes ma dopiero 18 lat, a już jest jedną z popularniejszych artystek w naszym kraju. Kilka lat temu postanowiła pokazać swój talent i zgłosiła się na casting do drugiej edycji muzycznego show dla dzieci - The Voice Kids. Oczywiście nie mogło być inaczej! Carla dostała się na Przesłuchania w Ciemno, podczas których choć lekko się stresowała to i tak dała czadu! Zaśpiewała sentymentalny kawałek Eda Sheerana - Thinking Out Loud. W jej stronę swoje fotele odwrócili wszyscy trenerzy! Ostatecznie Carla wybrała drużynę Dawida Kwiatkowskiego, gdzie następnie aż do finału szlifowała swój muzyczny talent. Mimo iż nie wygrała The Voice Kids, nie przeszkodziło jej to w spełnianiu marzeń. Na swoim koncie ma wiele piosenek, a także teledyski które generują milionowe odsłony, a teraz dała czadu na scenie!

Carla Fernandes zachęca do tańca piosenką Będzie, co ma być! [TYLKO U NAS]
Sonda
Carla Fernandes - lubisz twórczość młodej artystki?

Carla Fernandes

Urodziła się w Londynie, wychowała w Polsce, a jej hiszpańsko-portugalsko-polskie korzenie zachwycają dosłownie każdego! Carla Fernandes wykonuje swoje hity głównie w języku angielskim. Choć ma na swoim koncie wiele singli, niedawno wystąpiła na głośnym i bardzo popularnym koncercie w Koszalinie. To właśnie podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki energiczna 18-latka dała czadu wykonując hit Let's Get Loud z repertuaru Jennifer Lopez, a także Dare (La La La) od Shakiry. Młoda gwiazda wyglądała na scenie jak milion dolarów! Czy ma przed sobą wielką karierę? Dziewczyna już daje czadu, więc z pewnością będzie o niej głośno bardzo długo! W tym miejscu warto również wspomnieć, że podczas prezentowania wykonawców Wakacyjnej Trasy Dwójki, jedna z prezenterek wiadomości TVP przedstawiła Carlę jako zagraniczną wokalistkę.

- Ale sztos były te występy !! Mega miło się Ciebie słucha ❤️

- Ale super zaśpiewałaś było mega ❤️❤️

- Ale pięknie zaśpiewałaś ? był ogień !!!

- nie wiem czy wiesz ale prezenterka wiadomości TVP prezentując wykonawców podczas wakacyjnej trasy dwójki przedstawiła ciebie jako wokalistkę zagraniczną

Poniżej możecie zobaczyć dwa występy Carli Fernandes z Wakacyjnej Trasy Dwójki. Młoda artystka dała po prostu czadu, a do tego wyglądała przepięknie!