Carla Fernandes czaruje głosem w piosence Chcę tu zostać. To będzie hit!

i

Autor: Universal Music Poland Carla Fernandes czaruje głosem w piosence "Chcę tu zostać". To będzie hit!

POSŁUCHAJCIE

Carla Fernandes czaruje głosem w piosence "Chcę tu zostać". To będzie hit!

2024-04-24 12:33

Po wspaniale przyjętym utworze "Do gwiazd", który powstał we współpracy z Oskarem Cymsem z myślą o nowej wersji "Akademii Pana Kleksa" - młoda artystka prezentuje kolejny kawałek. Naprawdę to dobrze brzmi, o czym możecie przekonać się na własne uszy już teraz!

Nowości Muzyczne 2024: Chcę tu zostać to piosenka o miłości, którą Carla Fernandes opisuje jako podróż w nieznany, a zarazem magiczny świat, który jest kreowany wraz z najbliższą sercu osobą. Towarzyszy jej teledysk, który idealnie obrazuje przekaz utworu.

Luna ogłosiła to tuż przed Eurowizją! Zaśpiewa po francusku!

Carla Fernandes śpiewa Amigo na żywo! Posłuchajcie wersji dla ESKA.pl!

Carla Fernandes - kim jest?

Carla Fernandes rozpoczęła swoją karierę muzyczną od udziału w drugiej edycji The Voice Kids i mimo młodego wieku wiele udało jej się już osiągnąć. Wydała debiutancką EPkę, eksperymentowała ze swoim brzmieniem oraz dołączyła do kolektywu producencko-songwriterskiego Hotel Torino. Właśnie to ostatnie doświadczenie, dzięki któremu miała okazję współpracować z wieloma artystami oraz tworzyć na potrzeby różnorodnych produkcji filmowych, otworzyło ją na śpiewanie własnych piosenek w języku polskim.

Carla Fernandes - piosenka Chcę tu zostać