Camila Cabello przerywa karierę. Jaki jest powód decyzji autorki Havany?

2018-12-13 11:33 k.w.

Ten rok Camila Cabello może zaliczyć do naprawdę udanych. Dlaczego postanowiła więc przerwać karierę?

Camila Cabello przerywa karierę? Była wokalistka zespołu Fifth Harmony poinformowała swoich fanów, że przerywa karierę. Miłośnicy jej muzyki zareagowali od razu, masowo komentując jej smutną wiadomość. Czemu autorka hitu Havana zdecydowała się na taki krok? Czy młoda wokalistka myśli o zakończeniu kariery muzycznej?

Sokół wydaje pierwszy solowy album. Kiedy premiera?

Camila Cabello przerywa karierę?

12 stycznia 2018 roku wokalistka wydała swój debiutancki album Camila. To właśnie z tego krążka pochodzi hit Havana. Od początku roku Camila Cabello sporo koncertowała, promując podczas trasy swoje dzieło. Ostatnio na jej Twitterze pojawił się wpis, który zaniepokoił fanów artystki. Młoda piosenkarka oznajmiła, że robi sobie przerwę, pierwszy raz od 6 lat. Potrzebuje odpoczynku, podczas którego znajdzie inspiracje na kolejny album. Fani z pewnością będą tęsknić za Camilą, ale wiedzą równocześnie, że wokalistce przyda się zasłużony wypoczynek.

Camila Cabello - Fifth Harmony

Camila Cabello, a właściwie Karla Camila Cabello Estrabao, urodziła się 3 marca 1997 roku w Cojimar na Kubie. Jej kariera rozpoczęła się w 2012 roku, od udziału w programie X Factor, podczas którego założony został zespół Fifth Harmony. Cabello tworzyła z grupą do grudnia 2016 roku. Teraz próbuje swoich sił solowo.

Najnowsze