Sokół wydaje pierwszy solowy album. Kiedy premiera?

2018-12-12 11:12
Sokół
Autor: Piotr Tarasewicxz/EAST NEWS Sokół

Wszyscy fani rapera otrzymali przedświąteczny prezent. Sokół wydaje swój pierwszy solowy album!

Sokół - pierwszy solowy album rapera będzie miał premierę już wkrótce. Na tę chwilę czekali wszyscy miłośnicy hitów Sokoła. Do tej pory, raper tworzył utwory z innymi gwiazdami muzyki. Ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak: Marysia Starosta, Slums Attack, Hemp Gru, O.S.T.R czy Molesta Ewenement. Co znajdzie się na solowym krążku i kiedy możemy spodziewać się jego premiery?

Tede & Sir Mich - płyta ELLIMITATI z gośćmi specjalnymi!

Sokół - pierwsza solowa płyta

Póki co, znana jest jedynie data premiery płyty. Ukaże się ona już 15.02.2019. Nieznany jest jeszcze ani tytuł ani okładka albumu. Nie wiemy również, co znajdzie się na krążku. Fani są jednak pewni - będzie to płyta roku 2019. Wszyscy bardzo pozytywnie przyjęli wiadomość o nadchodzącej premierze. Poniżej znajdziecie kilka wybranych przez nas komentarzy.

Wspaniały prezent na święta, czekam już tak długo i w końcu! ♥️

Płyta 2019 roku 🔥

No spokojnie mogę powiedzieć, że czekam na ten album bardziej niż na święta.

Sokół - Chcemy być wyżej

Sokół - Wojciech Sosnowski urodził się 11 marca 1977 roku w Warszawie. To raper, przedsiębiorca oraz dziennikarz radiowy. Swoją działalność muzyczną rozpoczął w 1996 roku, debiutując w duecie z Ponem. Do jego najbardziej znanych utworów należą Chcemy być wyżej, W Aucie czy też Poczekalnia Dusz.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze