Camila Cabello w Polsce nie zaśpiewa największego hitu? Artystka stawia warunek!

2019-12-11 16:30 RW
Camila Cabello w Polsce nie zaśpiewa największego hitu? Artystka stawia warunek!
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER / EAST NEWS Camila Cabello w Polsce nie zaśpiewa największego hitu? Artystka stawia warunek!

Camila Cabello ogłosiła występ w Polsce, a niektórzy fani stwierdzili, że na tę chwilę to najważniejszy koncert w 2020. Trudno się z nimi nie zgodzić, w końcu to jedna z najczęściej streamowanych gwiazd światowego rynku. Artystka pojawi się na Orange Warsaw Festival, ale jak się okazuje - może nie zaśpiewać największego hitu! Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Camila Cabello w Polsce pojawi się po raz pierwszy, dlatego też jej występ jest szczególny dla wszystkich fanów. Tym bardziej, że 22-letnia gwiazda na początku grudnia 2019 wydała drugą studyjną płytę, na której znalazły się takie hity, jak: Shameless, czy Liar - doskonale znane z anteny Radia ESKA. Tych właśnie numerów nie zabraknie podczas jej show w Warszawie. Z wydawnictwa pochodzi również singiel Seniorita i jak się okazuje numer ten, może się nie znaleźć w koncertowej set-liście. Jak podał serwis hotplota.pl, Camila Cabello nie chce śpiewać piosenki bez Shawna Mendesa. Artystka przekonuje, że śpiewając ten megahit bez kanadyjskiego wokalisty, czuje się bardzo samotna. Fani po tym wyznaniu zaczęli knuć, podejrzewać i mieć wizję tego, że artystka zrobi wszystko, by przyjechać do stolicy naszego kraju razem z Shawnem Mendesem. 

Senorita to jeden z hitów 2019 roku. Piosenka, która połączył Camilę Cabello i Shawna Mendesa, walczy o Wasze głosy w Gorącej 100 Radia ESKA

Camila Cabello, w dniu wydania drugiego albumu Romance, ogłosiła, że wystąpi na Orange Warsaw Festival 2020. Jej koncert odbędzie się 5 czerwca i fani nie wyobrażają sobie tego, że w czasie koncertu zabraknie hitu Señorita. Piosenka nagrana z Shawnem Mendesem przekroczyła miliard odtworzeń w Spotify, a sama Camila zajmuje obecnie w serwisie 3. miejsce wśród najczęściej streamowanych artystów na świecie. Jeszcze pod koniec 2018 roku Cabello otrzymała pierwsze nominacje do Grammy i BRITs, a niedługo potem zanosiła do domu statuetki Video Music Awards czy American Music Awards. Występ w Warszawie będzie jej pierwszym koncertem w Polsce.

Najnowsze