Takiej wersji hitu Dance Monkey nie słyszeliście! Jeszcze bardziej porywa do tańca?

2019-12-11 11:22 MK
Dance Monkey
Autor: YouTube/Tones and I

Piosenka Dance Monkey to zdecydowanie jeden z największych hitów 2019 roku, a zarazem jeden z najczęściej coverowanych. W zaledwie pięć miesięcy, zrealizowany do niej klip przekroczył liczbę 300 milionów wyświetleń. W sieci pojawiło się też wiele jego coverów. Ten, który prezentujemy na ESKA.pl, z pewnością was zaskoczy! Zobaczcie go już teraz.

Dance Monkey to prawdziwy hit! Wystarczyło zaledwie kilka miesięcy, by piosenka nagrana przez Tones and I podbiła nie tylko serca słuchaczy, ale i listy przebojów na całym świecie. Obecnie, kawałek znajduje się na pierwszym miejscu listy TOP 50 Świat w Spotify, a liczba wyświetleń teledysku opublikowanego w serwisie YouTube wynosi ponad 333 miliony. Piosenka spotkała się też z uwielbieniem użytkowników aplikacji TikTok, którzy bardzo często wykorzystują ją jako podkład do tworzonych przez siebie zabawnych filmików, jak również innych twórców internetowych. Dance Monkey to z pewnością jeden z najczęściej coverowanych numerów w tym roku. Własne wersje piosenki zaprezentowały również takie gwiazdy jak Magda Bereda oraz Ewelina Lisowska. Jeśli myśleliście, że słyszeliście ten hit już w każdej możliwej wersji - jesteście w błędzie. Popularna w sieci 11-letnia skrzypaczka - Karolina Protsenko, również wzięła na warsztat ten wpadający w ucho utwór. Jej wykonanie podbiło sieć!

Dance Monkey - cover na skrzypcach

2 miliony w niespełna miesiąc to niesamowity wynik! Właśnie taką imponującą liczbę wyświetleń wygenerował cover hitu Dance Monkey opublikowany na kanale Karoliny Protsenko. 11-latka jest już doskonale znana internautom, bowiem regularnie publikuje ona swoje covery popularnych utworów, zagrane w całości na skrzypcach. Mało kto spodziewał się jednak, że tak żywiołowy utwór jak Dance Monkey może brzmieć równie świetnie odtworzony przy użyciu instrumentu smyczkowego. Internauci są zachwyceni! Posłuchajcie wyjątkowego coveru piosenki Tones and I poniżej.

Najnowsze