Camila Cabello

i

Autor: Rex Features/East News

Gwiazdy

Camila Cabello to jedna z najbardziej wpływowych latynoskich kobiet! Podsumowanie Billboard Latin Women in Music 2024

2024-06-11 13:09

Wcześniej Shakira, dziś Camila Cabello. Zaledwie druga edycja Billboard Mujeres Latinas en la Música, czyli Billboard Latin Women in Music to wyjątkowy event, dedykowany latynoskiej kobiecej społeczności muzycznej. Wydarzenie to miało miejsce 9 czerwca w Miami.

Nie zabrakło wielu znanych nazwisk — Camila Cabello, Kali Uchis, Gloria Estefan czy Karol G to tylko kilka z nominowanych w różnych kategoriach artystek. Rok temu jeden z tytułów przyznano Shakirze za jej wieloletni, muzyczny wpływ nie tylko w krajach Ameryki Południowej, ale i na listach przebojów na całym świecie. W tym roku to miano otrzymała Karol G za topowe pozycje na Billboardzie.

Co słychać u Tatiany Okupnik?

W kategorii Global Impact nie miała sobie równych

Camilę Cabello uznano za najbardziej wpływową latynoską gwiazdę na świecie. Piosenkarka wykorzystała ten moment na wzruszające podziękowania dla obecnej na sali mamy, dzięki której czuła siłę i inspirację w ciężkich chwilach.

Nigdy nie mówiłam o niej w ten sposób, więc chciałabym to zrobić dzisiaj. Ona przypomina mi, że na tym świecie istnieje miłość.

Naturalnie nie zapomniała o swoich wiernych fanach. "Bądźcie mili dla nieśmiałych dzieci w szkole i stawajcie za tymi, którzy są gnębieni. Pamiętajcie, że każda akcja rodzi reakcję" przekazała w swojej wiadomości jako osoba, która kiedyś sama doświadczyła prześladowania.

Camila nie kryła również adoracji do swojej idolki, Glorii Estefan, wielokrotnie ją wspominając i dziękując za wpływ, jaki miała w rozwoju swojej kariery. 66-letnia już gwiazda lat 80-tych również otrzymała nagrodę i to z rąk własnego męża, Emilio, słynnego producenta muzycznego. "Kiedy powiedzieli mi, że to ja mogę wręczać ci tę nagrodę, zgodziłem się od razu, bo jestem z ciebie szczerze dumny" powiedział we wzruszającym przemówieniu. Gloria z kolei wezwała koleżanki z branży do wykorzystywania swojej popularności oraz zabierania głosu w trudnych sprawach, które mogą poruszyć i nagłaśniać.

Camila Cabello o swoim pierwszym razie. Zdradziła kiedy i z kim po raz pierwszy uprawiała seks!