Camila Cabello

i

Autor: David Fisher/Shutterstock/Rex Features/East News Camila Cabello o swoim pierwszym razie.

Gwiazdy

Camila Cabello o swoim pierwszym razie. Zdradziła kiedy i z kim po raz pierwszy uprawiała seks!

2024-05-23 12:46

Camila Cabello zdecydowała się na odważne wyznanie. Piosenkarka, która przygotowuje się do premiery nowej płyty, postanowiła opowiedzieć o jednym z najbardziej intymnych momentów w jej życiu. Mowa o pierwszym razie, kiedy uprawiała seks. Gwiazda od hitu "Havana" zdradziła nawet nazwisko swojego pierwszego seksualnego partnera!

Camila Cabello była gościem podcastu "Armchair Expert", którego prowadzącym jest Dax Shepard. W trakcie rozmowy z piosenkarką aktor postanowił poruszyć tematy intymne, a zaproszona gwiazda nie unikała odpowiedzi na odważne pytania. Temat seksu pojawił się przy okazji rozmowy o życiu uczuciowym Camili. Była członkini zespołu Fifth Harmony opowiedziała o swojej pierwszej miłości. Właśnie jej pierwszy chłopak był jej pierwszym partnerem seksualnym. To Matthew Hussey. - To był mój pierwszy związek. Mój pierwszy seks. Po raz pierwszy uprawiałam miłość w wieku 20 lub 21 lat. To było piękne - powiedziała Camila Cabello. Piosenkarka była z nim przez ledwo ponad rok. Ich związek rozpoczął się w lutym 2018 i zakończył w czerwcu 2019 roku.

Shawn Mendes kiedyś i dziś

Matthew Hussey - kim jest?

Matthew Hussey nie jest anonimową postacią. Jest pisarzem i ma na koncie kilka bestsellerów. Jego najpopularniejsze dzieło to "Love Life: How to Raise Your Standards, Find Your Person, and Live Happily (No Matter What)". Dodatkowo pracuje jako life coach. Przez długi czas był też znanym YouTuberem.

Camila Cabello - nowa płyta

Camila Cabello już wkrótce wyda nowy album. Krążek pod tytułem "C,XOXO" będzie jej czwartą płytą i ukaże się 28 czerwca 2024 roku. Projekt ma być hybrydą muzyki popowej z hyperpopem i elektroniką. Promują go dwa duety. "I Luv It" z Playboiem Cartim oraz "He Knows" z Lil Nas X.