Camila Cabello i Lil Nas X w teledysku do He Knows. Zagrali odważne sceny!

i

Autor: David Dickenson / Sony Music Poland Camila Cabello i Lil Nas X w teledysku do "He Knows". Zagrali odważne sceny!

PREMIERA

Camila Cabello i Lil Nas X w teledysku do "He Knows". Zagrali odważne sceny!

2024-05-22 13:57

Singiel "He Knows" zapowiada album "C,XOXO". To płyta napisana przez Camilę i powołana do życia przez producenta wykonawczego El Guincho (Rosalía, FKA twits, Frank Ocean) oraz koproducenta Jaspera Harrisa (Lil Nas X, Baby Keem, Jack Harlow). Cabello pojawiła się na okładce magazynu „Paper”, na łamach którego pochwalono jej nową płytę za „emocjonalną bezpośredniość i surowość”, nazywając jednocześnie „C,XOXO” najodważniejszym solowym albumem gwiazdy.

Nowości Muzyczne 2024: „HE KNOWS” można porównać do gry w kotka i myszkę. „Myślę, że on wie, że bawię się z nim w ten sposób” – drażni się z owiniętym wokół jej palca zalotnikiem w tekście wokalistka. Lil Nas X dodaje nieco dramatyzmu, wtrącając w swojej partii, że kochanek, o którym śpiewa Camila „prawdopodobnie rzeczywiście o tym wie”.

David Guetta, JVKE i inni na płycie Galantis! Grupa przejmuje letnie imprezy

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Poprzednim singlem Cabello był „I LUV IT”, który redakcja „Rolling Stone’a” nazwała „naładowanym energią hiperpopowym utworem”, a Stereogum „hiperaktywną avant-popową piosenką”. Przy okazji premiery „Billboard” chwalił Camilę za „zuchwałość i świadome zaskakiwanie słuchaczy”.

Camila Cabello i Lil Nas X - teledysk He Knows