C-BooL z niespodzianką na Polsat SuperHit Festiwal 2019! Jakie show zaprezentuje? [WIDEO]

2019-05-21 14:03
C-BooL szykuje niespodziankę na Polsat SuperHit Festival 2019! Co zaprezentuje? [WIDEO]
Autor: ESKA.pl C-BooL szykuje niespodziankę na Polsat SuperHit Festival 2019! Co zaprezentuje? [WIDEO]

C-BooL jest jedną z gwiazd najgorętszej imprezy tej wiosny, czyli Polsat SuperHit Festiwal 2019! Ceniony w naszym kraju producent, który w ostatnim czasie współpracował z R3hab, zapowiedział, że w Sopocie sprawi publiczności ogromną niespodziankę. Będzie się działo! Co to dokładnie będzie? Obejrzyjcie wywiad z artystą na ESKA.pl!

C-BooL na Polsat SuperHit Festiwal 2019 to gwarancja ogromnych wrażeń, solidna dawka energetyczna, a później niesamowite wspomnienia. Jeden z najbardziej utalentowanych producentów w naszym kraju wystąpi podczas drugiego dnia imprezy, czyli koncertu Radiowy Hit Roku. Wszyscy obecni przed szklanymi ekranami oraz na miejscu - w Operze Leśnej - usłyszą wielki hit Wonderland, który był jednym z największych hitów w Radiu ESKA w 2018 roku. 

Zobacz: Julia Wieniawa, Michał Szpak i Ola Kot poprowadzą Polsat SuperHit Festiwal 2019!

C-BooL - występ na Polsat SuperHit Festiwal 2019

C-BooL na Polsat SuperHit Festiwal wystąpi 25 maja 2019 roku. Możecie się spodziewać, że będzie to jeden z najgorętszych występów wieczoru. Doskonale pamiętamy, jak C-BooL i Gromee porwali publiczność. Było to rok temu podczas PSHF 2018 i możemy was zapewnić, że tak będzie i tym razem! 

Jak będzie wyglądać show C-BooLa? 

Polsat SuperHit Festiwal słynie z tego, że jakiś wokalista musi się pojawić. Sam DJ tam nie będzie grał z płyty, bo to nie jest taka formuła festiwalu, to nie jest festiwal DJ-setów, tylko występów na żywo. Przygotowania idą w prawidłowym kierunku. Nagranie Wonderland jest takim nagraniem, które musi się obronić. Reszta, czyli choreografia, jakieś elementy sceniczne, to jest dodatek.

- opowiedział polski producent. C-BooL zdradził również, co robi tuż przed swoimi występami oraz czy po Polsat SuperHit Festiwal planuje wyjść na zasłużone afterparty. Szczegóły w powyższym nagraniu wideo!

Zawsze sobie playlistę układam, ale jeśli chodzi o moje DJ-sety. Przed Polsat SuperHit Festiwal wiem, co będę grać, więc muszę się chwilę po koncentrować, posiedzieć chwilę sam, potuptać nogami. Z pewnością jest to stresujący występ, bo to transmisja telewizyjna, ale w momencie, gdy wychodzi się na scenę, to cały stres mija, to jest pozytywny stres. Gdyby tego stresu nie było, to znaczy, że wkradłaby się jakaś rutyna, a tego bym chciał uniknąć, to musiałbym sobie poszukać innego zawodu.

Polsat SuperHit Festiwal 2019 - program

To będzie z pewnością najważniejsze muzyczne wydarzenie tej wiosny! Od 24 do 26 maja podczas Polsat SuperHit Festiwal, dla tysięcy osób zebranych na widowni Opery Leśnej w Sopocie oraz milionów widzów przed telewizorami wystąpi czołówka najpopularniejszych polskich artystów - tych, którzy mogą pochwalić się największą sprzedażą płyt i tych, których utwory słyszymy codziennie we wszystkich rozgłośniach radiowych. Tegoroczna edycja Festiwalu zadowoli nawet najbardziej wybrednych melomanów. Będzie i tanecznie i sentymentalnie, rockowo, popowo i oczywiście dyskotekowo. Na scenie pojawią się zarówno legendy polskiej muzyki, jak i młodzi artyści, którzy podbili serca Polaków. To będzie prawdziwie międzypokoleniowe muzyczne spotkanie.

Najnowsze