Polsat SuperHit Festiwal 2019 - wielka nowość na imprezie w Sopocie!

2019-05-07 18:10 k.w.
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Autor: materiał prasowy

Po raz pierwszy w historii Polsat SuperHit Festiwal, Telewizja Polsat zaprasza do oglądania studia festiwalowego, codziennie, na żywo, prosto z sopockiej plaży. Wywiady z gwiazdami, unikatowe materiały i absolutnie niezwykła para prowadzących – Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor! Przez trzy gorące festiwalowe dni od piątku 24 maja do niedzieli, 26 maja. Zobacz, jakie atrakcje przygotowano dla widzów Polsat SuperHit Festiwal 2019.

Polsat SuperHit Festiwal 2019 - wielka nowość na imprezie w Sopocie! Ona jest popularną aktorką teatralną i telewizyjną, znaną widzom Polsatu z serialu Ślad. On prowadzący kultowy program Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Prywatnie, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najbardziej znanych par polskiego show-biznesu. Podczas największego wydarzenia muzycznego tego roku zobaczycie ich, po raz pierwszy jako duet prowadzących! Zobaczcie, jaką nowość przygotowano na tegoroczną edycję Polsat SuperHit Festiwal. 

Przeczytaj także: Polsat SuperHit Festiwal 2019 - program wydarzenia 24-26.05. Kto kiedy wystąpi?

Studio SuperHit Festiwal

W ostatni weekend maja, czyli od 24. do 26., od godz. 9:00 do 10:00 rano, na żywo, na antenie Telewizji Polsat, (w sobotę i niedzielę także w Polsat News) pojawi się Studio SuperHit Festiwal, do którego Joanna i Maciej będą zapraszać gwiazdy festiwalu. Ich gośćmi będą między innymi Michał Szpak, który zdradzi tajemnicę swoich niezwykłych kostiumów scenicznych i opowie, jak w tak krótkim czasie od swojego debiutu, udało mu się dojść na szczyt list przebojów, Marcin Miller i jego przepis na sukces, Kamil Bednarek, który porozmawia z prowadzącymi o swoim jubileuszu i pasjach, Julia Wieniawa o tym, jak się czuje przed wielkim debiutem w roli prowadzącej festiwal.

To jednak nie koniec niespodzianek. Tylko w Studio SuperHit Festiwal zobaczycie przygotowania do wieczornych koncertów. Koroniewska i Dowbor będą łączyli się na żywo z Operą Leśną, w której prezenterka Radia ESKA i Eska TV - Ola Kot zabierze widzów za kulisy tej wielkiej produkcji. Jak Joanna Koroniewska poradzi sobie w roli prowadzącej? Czy mąż będzie ją wspierał? A przede wszystkim, co zdradzą im festiwalowe gwiazdy? Wszystkie te tajemnice będziemy dla Was odkrywać od 24 do 26 maja w wyjątkowym Studio SuperHit Festiwal. Musicie to zobaczyć!

Najnowsze