C-BooL & R3hab, Dua Lipa, Zara Larsson i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2018-10-19 11:47 rw
HITY 2018: C-BooL i R3hab, Dermot Kennedy i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: fot. okładki singli

Same potencjalne hity w New Music Friday w Radiu ESKA 19 października! Co nowego na naszej antenie? Przekonajcie się na własne uszy, oczy... i oceńcie na ESKA.pl!

19 października w New Music Friday w Radiu ESKA porcja utworów, które rozgrzeją was w długie jesienne wieczory! Tak zapewne będzie za sprawą energetycznego utworu Power Over Me, pod którym podpisuje się Dermot Kennedy. Nie brakuje opinii, że irlandzki wokalista to połączenie Johna Newmana z Rag'n'Bone Manem! Wyróbcie sobie własną opinię i dajcie koniecznie znać! Cieplej zrobi się wam również słuchając nowej płyty Dawida Podsiadło! Album Małomiasteczkowy z hitem Nie ma fal - co godzinę do wygrania na naszej antenie!

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity 19.10.2018

New Music Friday w Radiu ESKA to również - oprócz utworu Power Over Me - zachwycający remiks C-BooLa! Producent z Pyskowic, autor hitu Wonderland, otrzymał wyjątkową możliwość stworzenia swojej wersji utworu Rumors, pod którym oryginalnie podpisuje R3hab! Holenderska supergwiazda taką możliwość dała właśnie Polakowi! 

New Music Friday w Radiu ESKA 19 października, to: 

  • R3hab feat. Sofia Carson - Rumors (C-BooL Remix): on znany na całym świecie, ona znana z hitu Love Is The Name, a on to jeden z najpopularniejszych producentów w Polsce - z tego połączenia musiał powstać hit! Gratulujemy C-BooLowi!
  • Dermot Kennedy - Power Over MeCała piosenka powstała na bazie linijki tekstu 'masz nade mną władzę'. Chodziło o uchwycenie sytuacji, w której ktoś ma nad nami całkowitą kontrolę, ale w najlepszym znaczeniu - tak Irlandczyk mówi o swoim utworze. Dermot Kennedy jest obecnie w trakcie trasy koncertowej, która obejmuje 42 daty. Na całym świecie sprzedano ponad 75 tys. biletów na występy artysty.
  • Zara Larrson - Ruin My Life
  • Dua Lipa, Blackpink - Kiss and Make Up: Debiutancki album Duy Lipy ukazuje się ponownie w nowej odsłonie! Imienna płyta utalentowanej Angielki, zdobywczyni dwóch nagród Brit Awards, została wzbogacona o najnowsze przeboje artystki! To jeden z nich!
  • Post Malone & Swae Lee – Sunflower
  • Luis Fonsi & Ozuna - Imposible: Jak mówi sam Luis Fonsi: - Niezmiernie cieszę się, że mogłem ponownie spotkać się w studiu z moim przyjacielem Ozuną, który w Imposible zadbał o miejski, współczesny sznyt w tej melodycznej i romantycznej piosence. Nasz najnowszy kawałek dedykujemy wszystkim kobietom, które są najważniejszą częścią naszego życia. Imposible to zapowiedź nowego albumu Luisa Fonsi.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Najnowsze