MAŁOMIASTECZKOWY - płyta Dawida Podsiadło najlepsza w 2018? [PIOSENKI, TRASA KONCERTOWA]

2018-10-20 9:56
Dawid Podsiadło - kiedy nowa płyta i trasa koncertowa?
Autor: ESKA

Małomiasteczkowy - najbardziej wyczekiwana płyta Dawida Podsiadło już jest! Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

Małomiasteczkowy - nowa płyta Dawida Podsiadło namiesza na polskim rynku muzycznym! Już pierwszy singiel artysty - Małomiasteczkowy okazał się niekwestionowanym przebojem lata. Dynamiczny i taneczny numer nie mówił jednak wszystkiego o nowym materiale. Całość płyty, której dał tytuł, nie jest bowiem aż tak intensywna, choć dominują na niej wyraziste rytmy i brzmienia syntezatorów, często dość zaskakujące.

Dawid Podsiadło o płycie Małomiasteczkowy - o utworach i trasie koncertowej - opowiedział w ekskluzywnym wywiadzie dla ESKA.pl! Na Małomiasteczkowym Podsiadło porusza niełatwe tematy - od problemów z komunikacją związku, przez ciemne strony sławy po poszukiwanie w sobie siły i odwagi - ale podaje je w błyskotliwej formie i z właściwym sobie specyficznym humorem. Premiera wywiadu już wkrótce! 

Dawid Podsiadło - MAŁOMIASTECZKOWY

Dawid Podsiadło 15 sierpnia ogłosił na swoim fanpage'u, że właśnie ukończył pracę nad nową płytą. Krążek pojawił się w sprzedaży lekko ponad dwa miesiące od ogłoszenia tej informacji. Poza singlem Małomiasteczkowy, krążek promuje utwór pt. Nie ma fal. Oprócz tego na albumie Małomiasteczkowy znajdziemy 8 innych kawałków. Pełna tracklista poniżej:

 1. Cantate Tutti
 2. Dżins
 3. Małomiasteczkowy
 4. Najnowszy klip
 5. Trofea
 6. Nie ma fal
 7. Lis
 8. Co mówimy?
 9. Nie kłami
 10. Matylda

Dawid Podsiadło - daty i miejsca koncertów

Gdzie i kiedy koncerty Dawida Podsiadło? Artysta wyprzedał trzy koncerty na Torwarze, w Spodku, Hali Stulecia i w wielu innych miejscach! Małomiasteczkowy na żywo usłyszyecie:

 • 27.10 – Katowice, Spodek
 • 04.11 – Wrocław, Hala Stulecia
 • 23.11 – Kraków, Tauron Arena
 • 29.11 – Gdańsk/Sopot, Ergo Arena
 • 01.12 – Szczecin – Netto Arena
 • 05.12 – Poznań, Arena
 • 06.12 – Poznań, Arena (wyprzedany)
 • 08.12 – Warszawa, Torwar (wyprzedany)
 • 16.12 – Warszawa, Torwar

Dawid Podsiadło po raz pierwszy zaśpiewał całą płytę po polsku. - Obiecałem to sobie jakiś czas temu i choć miałem chwile zwątpienia, udało mi się je przezwyciężyć Dziś mogę powiedzieć, że jestem z tych tekstów naprawdę zadowolony – przyznaje.

Najnowsze