Natsu z chłopakiem

i

Autor: screeny z: YouTube/TEAM X, YouTube/Godface Killa

Były chłopak Natsu w pełnym rozpaczy wyznaniu. Żałuje swoich błędów?

2022-02-17 11:20

W sieci ponownie zrobiło się gorąco. Wszystko przez nową piosenkę o Natsu, którą nagrał jej były chłopak, występujący pod pseudonimem Godface Killa. Nie brakowało osobistych przemyśleń, a także wbijania szpilek w stronę youtuberki. Internauci uważają to za chwyt marketingowy. Czy słusznie? Sprawdźcie szczegóły.

Natsu to jedna z popularniejszych youtuberek w naszym kraju. Dziewczyna zawdzięcza ogromną popularność nie tylko występom w serialu dla młodzieży Szkoła, ale przede wszystkim dzięki projektowi Team X. To właśnie tam stała się jego główną bohaterką, która zyskała jeszcze większy rozgłos i fanów. Obecnie druga edycja projektu się skończyła, a przy pomocy castingu poszukiwani są nowi członkowie, którzy niebawem zostaną nowymi gwiazdami internetu. Ten kto ostatnio narzekał, że jest o Teamie cicho, może wziąć teraz popcorn do ręki. Po głośnej aferze dotyczącej niestosownych konwersacji z nieletnią dziewczyną, Leksiu wraca do internetu, a dodatkowo w sieci pojawiła się piosenka byłego chłopaka Natsu, właśnie o youtuberce. W internecie zrobiło się naprawdę gorąco!

Natsu - kiedyś i dziś
Sonda
Ekipa Friza czy Team X?

Chłopak Natsu - kontrowersyjna piosenka o youtuberce

Niedawno miała miejsce premiera kawałka zatytułowanego Chłopak Natsu, który wykonuje Bartek Wylężek, występujący w sieci pod pseudonimem Godface Killa. Numer jest niesamowicie kontrowersyjny i odsłania wiele intymnych części z życia byłej pary. Ex Natsu śpiewa o zaniedbaniu dziewczyny, a także o wspólnych marzeniach. Oprócz tego wbija jej szpilę w postaci słów, że dziewczyna jeździ teraz na narty z Dubielem. Co ciekawe, wykonawca piosenki Chłopak Natsu jest w teledysku złudnie podobny do Quebonafide, a obok niego zobaczyć można dziewczynę, która mocno przypomina Natsu.

Wiele osób uważa, że nowa piosenka Godface Killa jest chwytem marketingowym. Powód? Pomimo rozstania para jakiś czas temu założyła wspólnie spółkę Natsu World, w której chłopak ma 20% udziałów, Natsu 30%, a pozostałe 50% agencja Spotlight (która stoi za Team X). Co ciekawe, teledysk do numeru Chłopak Natsu, kręcony był w domu X, a operatorem obrazu był Kamil Zdzierak, który pracował przy SZPILKACH, czyli nowym numerze Natsu i Nitro. To jednak nie koniec. We wtorek 22.02.2022 o godzinie 22:22 ma pojawić się kolejna niespodzianka. Czy będzie to nowy numer, a może coś co ma związek z Natsu World? Youtuberka nie odniosła się jeszcze do piosenki, jednak wypiera się tego, że numer jest chwytem marketingowym.

- Długo byliście razem a teraz skrót tylu lat w 3 minuty, spoko nuta

- "A Ty z Dubielem na nartach" siadło idealnie

- nie wmówicie mi, że to nie jest zaplanowana akcja, a oni nadal nie są razem; szczególnie po tym jak Monika Kociołek wrzuciła to na swojego ig no błagam XD

- Oczywiście ,że tak ten chłopak jest udziałowcem w Natsu World i to zwyczajnie promo nadchodzącego projektu Natsu facet mieszka z Natsu w domu x, teledysk "chłopak Natsu" nagrywa w domu x no już gorzej być nie mogło?