Leksiu

i

Autor: screen z YouTube/TEAM X

Leksiu w rozmowie z Wardęgą o najtrudniejszym momencie w życiu. Szokujące wyznanie youtubera

2022-02-17 9:20

Na początku 2022 roku w internecie było bardzo głośno na temat Leksia, czyli byłego już członka popularnej grupy Team X. Youtuber dopuścił się prowadzenia niestosownej korespondencji z 14-letnią dziewczyną. Kiedy wszystko wyszło na jaw, postanowił zniknąć z internetu. Teraz okazuje się, że wraca do sieci i wyjawia wiele sekretów w rozmowie z Wardęgą!

Afera z Leksiem obiła się szerokim łukiem w internecie. Na początku stycznia 2022 roku wizerunek ciepłego i sympatycznego youtubera, legł w gruzach. To wszystko przez fakty, które wyszły na jaw. Upublicznił je youtuber Konopsky, zdradzając że Leksiu dopuścił się bardzo niestosownej i niesmacznej konwersacji z 14-letnią dziewczyną. Wysyłał jej swoje intymne zdjęcia, a w dodatku namawiał do odbycia stosunku i nigdy nie zapytał jej o wiek. Choć youtuber długo nie komentował sprawy, to po kilku dniach od wybuchu afery postanowił wydać oświadczenie. Wynikało z niego, że nie podejrzewał, że dziewczyna z którą prowadzi korespondencję jest nieletnia, a dodatkowo przeprosił za poziom konwersacji i za wulgarne teksty, których używał kontaktując się z kobietami. Następnie Leksiu poinformował wszystkich, że odchodzi z Team X, a także znika na jakiś czas z internetu.

Natsu - kiedyś i dziś

Leksiu - wywiad z Wardęgą

Minął lekko ponad miesiąc od zniknięcia Leksia z internetu. Teraz okazuje się, że youtuber wraca, a zobaczymy go niebawem w specjalnym „piesłuchaniu” na kanale Sylwestra Wardęgi. Jak wynika z opublikowanej na social mediach zapowiedzi, Leksiu opowiedział w wywiadzie między innymi o najtrudniejszych momentach w swoim życiu po wybuchu afery i o tym, że miał myśli by targnąć się nawet na swoje życie. Kiedy będzie można obejrzeć cały wywiad z Leksiem na kanale Wardęgi? Pomysłodawca piesłuchania nie podał daty oficjalnej premiery wywiadu z youtuberem. Musimy uzbroić się w cierpliwość. Z pewnością będzie to niebawem.

Sonda
Leksiu odszedł z Team X - to dobra decyzja?