Alicja Szemplińska już w wieku 14 lat czarowała głosem. To nagranie was zachwyci!

2020-10-16 11:48 Ewelina Kulasza
Alicja Szemplińska już w wieku 14 lat czarowała głosem. To nagranie was zachwyci!
Autor: Screen z YouTube/ALICJA Alicja Szemplińska już w wieku 14 lat czarowała głosem. To nagranie was zachwyci!

Jej subtelna barwa głosu i muzyczne nowości czarują w ostatnim czasie wielu Polaków. Nic dziwnego, wokalistka ma naprawdę ogromny talent! Jak się okazuje Alicja Szemplińska triumfowała nie tylko w The Voice of Poland, ale również kilka lat wcześniej. To nagranie z pewnością was zachwyci i rozczuli! Szczegóły na ESKA.pl.

Alicja Szemplińska czaruje swoim głosem nie od dziś. Jak się okazuje, młoda gwiazda nie tylko pokazała się Polsce w programie The Voice of Poland, czy w eurowizyjnej Szansie na Sukces. Widzowie mogli podziwiać ją kilka lat temu na ekranach swoich telewizorów. Otóż Alicja Szemplińska wystąpiła w 2006 roku w muzycznym talent-show dla dzieci Hit Hit Hurra, gdzie zaszła naprawdę bardzo daleko! Jak się okazuje, wygrana The Voice of Poland 10, a także otrzymanie tytułu reprezentantki Polski na Eurowizję 2020 to nie pierwsze sukcesy młodej artystki.

Alicja Szemplińska w wieku 14 lat, pojawiła się w programie Hit Hit Hurra. To właśnie tam zachwycała nie tylko widzów, ale również jurorów. Zaszła do ścisłego finału, a następnie zmierzyła się ze swoją przeciwniczką Alicją Rega, którą pokonała i wygrała show. Alicja Szemplińska otrzymała nagrodę główną w wysokości 20 tys. złotych, którą przekazała instytucji wspierającej rozwój młodych talentów. a także nagrodę specjalną - warsztaty wokalne w Los Angeles z Sethem Riggsem. 

Alicja Szemplińska w Hit Hit Hurra

Alicja Szemplińska już w wieku 14 lat pokazała, że jej głos jest niesamowity! Wokalistka występując w Hit Hit Hurra, zachwyciła wszystkich swoim talentem. Co ciekawe, jej fani bardzo lubią wracać do nagrań z muzycznego show i po latach wciąż zachwycają się jej występem. W jednym z odcinków zaśpiewała piosenkę Edyty Górniak - Kolorowy wiatr. Oczywiście komplementów ze strony jurorów nie było końca, a młodziutka Alicja nie mogła uwierzyć w to co słyszy. Ten występ zapadnie w waszych pamięciach z pewnością na bardzo długo. Posłuchajcie Alicji w bajkowej piosence. Aż ciężko uwierzyć, że miała wtedy tylko 14 lat!

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze