Była dziewczyna Stuu dołączy do Ekipy Friza? Internauci są w szoku

2020-07-22 11:27 JJ
Była dziewczyna Stuu dołączy do Ekipy Friza? Internauci są w szoku
Autor: YouTube FAGATA Była dziewczyna Stuu dołączy do Ekipy Friza? Internauci są w szoku

Fagata jest byłą dziewczyną Stuu. Ostatnio postanowiła odpowiedzieć w swoim materiale wideo na kilka odważnych pytań. Jednym z nich było, czy dołączy do Ekipy Friza. Odpowiedź zszokowała internautów. Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Fagata dołączy do Ekipy Friza? To pytanie jest na ustach wszystkich fanów influencerki oraz słynnej grupy przyjaciół z Krakowa. Co ciekawe w trakcie jednego ze streamów na Twitchu Murcix i Wersow wspomniały, że ot tak nie można dołączyć do ich Ekipy. To proces naturalny i nie organizują żadnych castingów, czy nie wysyłają zaproszeń z dołączeniem do ich teamu. Jednak Fagata w trakcie jednego z Q&A postanowiła odpowiedzieć na pytanie czy dołączy do Ekipy Friza. 

Fotograficzny smartfon Huawei P40 Pro: TEST Super NERDA

Fagata dołączy do Ekipy Friza?

Była dziewczyna Stuu jak się okazuje nie dołączy do Ekipy Friza. Jak stwierdziła w swoim materiale wideo, ona jest samcem alfa, a tam już liderem jest Friz. Część internautów zaznaczyła, że Fagata i tak by nie mogła być w teamie, dlatego że Stuu to dobry przyjaciel Karola. Zagorzali fani Fagaty jednak twierdzą, że influencerka idealnie by się odnalazła w nowej ekipie i mogłaby wprowadzić do niej odrobinę świeżości.

Najnowsze