Paulina - była dziewczyna Mini Majka sobie nie ułatwia. Wersow bardzo się zdziwiła

i

Autor: screen z filmu na YouTube: ZNAJDZIESZ SŁOWO = KUPUJE CI TO! / WERSOW Paulina - była dziewczyna Mini Majka sobie nie ułatwia. Wersow bardzo się zdziwiła

Była dziewczyna Mini Majka sobie nie ułatwia. Wersow bardzo się zdziwiła jej wyborem

2023-03-28 16:44

Była dziewczyna Mini Majka znalazła się pod ostrzałem internautów śledzących losy Ekipy. Paulina wystąpiła gościnnie w bardzo ciekawym odcinku polegającym na odnalezieniu w wykreślance danej rzeczy, którą następnie Wersow zakupiła. Im szybciej dany influencer odnalazł pasujące słowo, tym większym budżetem mógł dysponować. Problem w tym, jak uważają fani, że Paulina wybrała sobie zbyt drogi model zakreślonego przedmiotu. Mina Weroniki Sowy mówi wszystko!

Spis treści

  1. Wersow - prezent dla Pauliny

Paulina - była dziewczyna Mini Majka sobie nie ułatwia i znów wywołała spore emocje wśród fanów. Czy słusznie? Wersow ponownie wpadła na świetny pomysł odcinka na swoim kanale. Po ciekawych rozmowach w serii "Czy to prawda, że...", 24 godzinach w danym mieście, po testach menu popularnych restauracji, postanowiła zrobić niespodziankę osobom, z którymi na co dzień współpracuje. Wydrukowała kilka wykreślanek, w których ukryte zostały nazwy przedmiotów. Dana osoba losowała wykreślankę, a następnie, w jak najkrótszym czasie, musiała znaleźć na niej odpowiednie słowo. Im szybciej to zrobiła, tym większy budżet miała. Internauci zauważają, że choć dokładne kwoty nie były ustalone, to jednak należało zachować przy tej zabawie umiar i dobry smak. Fausti zakreśliła piżamę za ponad 100 złotych, Friz wybrał głośnik za 150 złotych, Świeży książki, a Wika planszówki. Taboret przewróciła Paulinka, która wybrała sobie prezent za ponad 1000 złotych! 

Kiedy urodzi Wersow? Data narodzin dziecka Friza nie jest tajemnicą!

Mini Majk PRZEPROSIŁ Paulinę za dziecinne zachowanie. Wkurzony napisał za dużo!

Wersow - prezent dla Pauliny

Paulina Kozłowska znalazła słowo na wykreślance w 19 sekund. Błyskawicznie to zrobiła, więc mogła liczyć na drogi prezent od Wersow. Jak bardzo drogi? To nie zostało ustalone, choć nie powinno to nadszarpnąć budżetu Weroniki Sowy. Tymczasem Paulina postanowiła wyrzucić stare słuchawki, zamieniając je na drogie i luksusowe. W filmie Wersow wybrała sprzęt za 1400 złotych, co nawet u narzeczonej Friza wywołało dość duże zaskoczenie.

Ile zarabia Friz 2023? GIGANTYCZNA kwota, do której oficjalnie się przyznał!

Mam takie jedno w głowie. One są drogie, to nie. Mam swoje airpodsy i one mają dużo lat. Teraz jest wersja pro, więc może takie teraz?

- zapytała niepewnie Paulina, a Wersow nie chcąc jej odmawiać powiedziała, że nie ma ograniczonego budżetu, więc czemu nie! W komentarzach momentalnie pojawiły się opinie, za sprawą których była dziewczyna Mini Majka znalazła się pod ostrzałem:

  • Kto by się spodziewał ze Paulina wybierze najdroższy prezent xD - brzmi najpopularniejszy komentarz pod filmem;
  • Kolejny powód dla którego warto pogratulować Majkowi zakończenia związku xD - brzmi drugi najpopularniejszy komentarz pod filmem;
  • Skromność i klasa to coś co brakuje Paulinie niestety ta dziewczyna odrzuca od siebie - napisała jedna z fanek;
  • Wszyscy nie chcieli nadwyrężać budżetu Werki, tymczasem Paulina XD - czytamy pod filmem;
  • Śmiech na sali zachowanie Pauliny XDDDDD - napisał fan;
  • Karol: wezmę głośnik za 150zl, żebyś się nie wykosztowała. Paulina: AirPods pro za 1,4 k - zauważyli różnicę fani;
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE