ZDJĘCIA

Budda z włosami - tak wyglądał w młodości! Jest nie do poznania i można się zdziwić!

2024-04-13 13:33

Budda jest łysy i widzowie nie wyobrażają sobie tego, by zapuścił włosy czy zarost. Kamil Labudda chodząc do szkoły musiał martwić się o to, czy ma umyte i dobrze ułożone włosy, bo cieszył się sporym uznaniem wśród kobiet. Mając 16, 17, 18 i 19 lat pojawiał się na zdjęciach swoich znajomych z włosami. Natomiast w wieku 20 lat, otwierając swój internetowy, motoryzacyjny kanał, był niemalże łysy! Zobaczcie, jak wyglądał młody Budda już teraz!

Spis treści

  1. Budda w młodości - tak wyglądał

Budda z włosami - tak wyglądał w młodości i miał bardzo duże powodzenie wśród kobiet! Do takiego wniosku można dojść za sprawą postów na jego prywatnym koncie w mediach społecznościowych. Budda w dzieciństwie przeżył rodzinną tragedię, ale mimo to się nie łamał i cały czas szedł do przodu. Upór, determinacja i nieustanna wiara w spełnienie marzeń doprowadziły go do tego, że dziś jest jednym z najpopularniejszych twórców internetowych w Polsce. Z pasją i zamiłowaniem od 2019 roku opowiada o motoryzacji, tropił nieuczciwych handlarzy samochodowych, ale często też doradzał swoim widzom w temacie najlepszych samochodów w rozsądnej cenie. Szersze grono poznało go za sprawą skrzynki z pieniędzmi, którą w tajemnicy podrzucił pod dom dziecka. Nie chciał się przyznać, ale ostatecznie to zrobił. Głośno było też o akcji, w czasie której rozdał siedem samochodów klasy premium. Do dziś internauci liczą, ile zarobił Budda za losowanie 7 autKamil Labudda w młodości jest nie do poznania i można się zdziwić. 

Budda został Świętym Mikołajem! Wzruszył do łez dając prezenty na ulicy

Budda w młodości - tak wyglądał

Młody Budda miał plany, marzenia, które postanowił zrealizować. Mając szesnaście lat wyjechał do Wielkiej Brytanii, gdzie ciężko pracował na utrzymanie. Później zaskoczył z pewnością swoich znajomych tym, że po powrocie kupił sobie sportowego Mercedesa, a co więcej postanowił iść drogą Youtubera opowiadającego o motoryzacji. Dziś jest najpopularniejszym pasjonatem motoryzacji w Polsce i jednym z najbogatszych twórców młodego pokolenia!

Budda - wiek, wzrost, dom dziecka, zarobki, dziewczyna. Kim jest Kamil Labudda?