Budda, Boxdel i Natsu mają wielkie plany. Wspólnego projektu nikt się nie spodziewał!

i

Autor: Screen z IG: natalia.karczmarczyk, screen z IG: budda.7, screen z IG: boxdel

Influencerzy

Budda, Boxdel i Natsu mają wielkie plany. Wspólnego projektu nikt się nie spodziewał!

2023-08-23 13:05

Influencerzy zdecydowanie wpadają na coraz ciekawsze pomysły, które przynoszą im ogromne zyski. Takiej decyzji chyba nikt się nie spodziewał. Budda, Boxdel i Natsu mają niesamowity plan. Czegoś takiego jeszcze nie było. Można spodziewać się ogromnego przedsięwzięcia. O co chodzi? Mamy dla Was najważniejsze informacje!

Nie da się ukryć, że polscy influencerzy wpadają na coraz bardziej zaskakujące pomysły. Wielu z nich stara się działać w muzyce i pomimo braku predyspozycji wokalnych idzie im naprawdę dobrze. Inni tworzą nowe ekipy. Choć można pomyśleć, że w internecie było już wszystko, okazuje się, że nie jest to zgodne z prawdą. Youtuberzy wciąż wpadają na naprawdę zaskakujące pomysły. Doskonałym przykładem na to jest Budda, który niebawem przedstawi swój wielki projekt, przy którym działa z Natalią Karczmarczyk oraz Michałem Baronem. Trzeba przyznać, że takiej kolaboracji trudno było się spodziewać. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Taki jest Boxdel w łóżku. Dziewczyny mówią, ale mają całkowicie różne opinie!

Wersow o byciu mamą, ślubie z Frizem i nowej muzyce

Budda, Natsu i Boxdel - film

Budda postanowił zdradzić swoim fanom niesamowitą informację. Wyznał im, że za jakiś czas do kina wypuści swój własny film. Przyznał, że zbiera do niego naprawdę interesujące wątki i tematy. Co więcej, postanowił zrobić to z pomocą innych popularnych influencerów. W jego projekcie biorą udział Natalia Karczmarczyk oraz Michał Baron. Wygląda na to, że można spodziewać się czegoś naprawdę niesamowitego!

ZOBACZ TAKŻE: Ile w minutę zarabia Budda? Wyliczona kwota zwali was z nóg!

Reakcje na film Buddy, Natsu i Boxdela

Internauci głośno komentują pomysł Buddy, Boxdela i Natsu, dotyczący tworzenia filmu, który ma trafić do kin. Uważają to połączenie sił za naprawdę zaskakujące, jednak nie mogą się doczekać efektów końcowych!

Współcześni przedstawiciele renesansu.

crossover jak w marvelu xd

bedzie wysoko.

Kasowy to bedzie wiadomo ale czy poziom bedzie trzymał? Zaufałbyś tylko Buddzie tam

Co to za polaczenie XDD

Ile wiesz o największych dramach internetowych? Przekonaj się czy jesteś mistrzem!

Pytanie 1 z 10
Co rozbawiło Marcina Dubiela w Kenii?