Taki jest Boxdel w łóżku. Dziewczyny mówią, ale mają całkowicie różne opinie!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: BOXDEL vs 30 KOBIET / GOATS Taki jest Boxdel w łóżku. Dziewczyny mówią, ale mają całkowicie różne opinie!

TAJEMNICA WŁODARZA

Taki jest Boxdel w łóżku. Dziewczyny mówią, ale mają całkowicie różne opinie!

2023-07-31 12:53

Wydawało się, że są tematy, których raczej nie powinno się poruszać publicznie. Tymczasem kanał Goats na YouTube przełamuje wszelkie stereotypy, czego dowodem jest chociażby film z Boxdelem w roli głównej. Potężny włodarz federacji Fame MMA zdradził sporo szczegółów ze swojego życia łóżkowego!

Spis treści

  1. Boxdel w łóżku - jaki jest?

Wydawało się, że poziom cringe'u został przekroczony przy okazji odcinka, w którym udział wziął Josef Bratan. Bezpośrednie teksty, jedzenie owoców w sugestywny sposób, czy "żartobliwe" porywanie dziewczyn do lasu zdecydowanie mogły zniesmaczyć, ale taka też jest konwencja programu Goats. Sami pomysłodawcy tego nie ukrywają i otwarcie mówią, że czasami jest naprawdę zbyt mocno. Tymczasem równie dużo pod względem bezpośrednich tekstów działo się w odcinku, w którym pojawił się Michał Baron. Były one jednak, jak piszą internauci, rzucane w dość kulturalny sposób. Potężny włodarz federacji ostatecznie miał za zadanie wybrać piętnaście z trzydziestu kobiet, z którymi spotka się w finale. Finalnie to ta jedyna będzie mogła udać się z nim na randkę.

Fame MMA 19 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 19?

Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60

Boxdel w łóżku - jaki jest?

Jednym z zadań dziewczyn biorących udział w odcinku Goats było określenie, jaki Boxdel jest w łóżku. Nie opierały jednak swojej wiedzy na doświadczeniu, a jedynie typowały po bezpośrednim kontakcie w cztery oczy. Są zdania, że jest delikatny, ale większość kobiet uważało, że jest drapieżny. Sam zainteresowany ujawnił, że preferuje mniejsze od siebie kobiety.

Film pojawił się na oficjalnym kanale ambasadahub na TikToku:

Komentujący film stwierdzili, że to jest bardzo mocny odcinek i dlatego jeszcze bardziej nie mogą doczekać się Wojtka Goli w roli głównej. Pojawiły się też komentarze:

Boxdex z ręką na sercu zrobił to 100 razy lepiej niż dotychczasowe osoby występujące.;

Boxdel idealnie pasuje do takich odcinków, jako jedyny ze wszystkich uczestników miał taki luz;

Najlepszy odcinek. bez chamstwa, humorystycznie. o to chodzi. piateczka Boxdel i ekipa;

Czy faktycznie była kulturka? Możecie ocenić oglądając i wyrabiając sobie opinię sami!