BTS z miliardem na koncie! Ich DNA to sukces jakich mało!

2020-06-01 13:42 Patrycja Obarowska
BTS
Autor: Universal Music Poland

BTS mają miliard! To pierwszy taki sukces koreańskiego zespołu, ponieważ nigdy wcześniej żaden z ich teledysków nie cieszył się tak ogromnym zainteresowaniem! DNA to muzyczny strzał w dziesiątkę, który poprzez ilość wyświetleń pokazał rangę swojej popularności utworu! Już więcej o sukcesie BTS na ESKA.pl

BTS z pierwszym miliardem na koncie! To muzyczny sukces, o którym koreański zespół K-POP z pewnością może głośno chwalić się światu, ponieważ pierwszy raz w historii ich muzycznej kariery jeden z ich teledysków zebrał ponad miliard wyświetleń w serwisie YouTube. To gigantyczny odbiór treści, o której marzy nie jeden artysta wypuszczający swoje nowe dzieło w świat. BTS ciężko i długo pracowało na swój sukces, ponieważ teledysk do piosenki pod tytułem DNA miliard wyświetleń zebrał kilka lat po publikacji klipu w sieci. DNA to zdecydowanie jeden z hitów koreańskiego zespołu BTS, który sądząc po liczbie wyświetleń stał się ulubionym utworem dla międzynarodowej publiczności. Singiel DNA jest tą najważniejszą piosenką z mini-albumu, który nosi tytuł LOVE YOURSELF 承 Her. Utwór charakteryzuje się nowym brzmieniem BTS, które możemy usłyszeć dzięki akustycznym gitarom, a także efektom autotune.

BTS - DNA o czym jest? 

Koreański zespół BTS wydając singiel DNA z pewnością nie spodziewał się sukcesu na taką skalę, patrząc na fakt, że pierwszy raz osiągnęli tak wysoki pułap, jeśli chodzi o ilość wyświetleń teledysku w sieci. O czym opowiada DNA? W piosence jest wiele odniesień do nauki, a cały utwór jest lekką kontynuacją Intro: Serendipity. DNA to w kilku słowach miłość, młodość i ekspresja. 

Najnowsze