BTS kiedyś i dziś. 26 maja to ważna data dla wszystkich fanów

2020-05-26 13:41 MK
BTS
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

26 maja to nie tylko Dzień Matki. To także ważny dzień dla wszystkich wielbicieli najpopularniejszego koreańskiego zespołu BTS. Dokładnie siedem lat temu, wytwórnia Big Hit Entertainment opublikowała pierwszy teaser zapowiadający nową formację k-pop. Jak na przestrzeni lat zmienili się członkowie grupy i ich brzmienie? Sprawdź na ESKA.pl.

BTS kiedyś i dziś - to wideo z pewnością przywoła wiele wspaniałych wspomnień fanom boysbandu, którzy są ze swoimi idolami od samego początku. Stworzona przez wytwórnię Big Hit Entertainment grupa muzyczna szybko odniosła międzynarodowy sukces, znacznie wpływając na popularyzację gatunku muzycznego, jakim jest k-pop. Chłopcy są pierwszymi reprezentantami tej muzyki, którym udało się zamieścić nie tylko autorskie utwory, ale także całe albumy na najważniejszej liście przebojów w Stanach Zjednoczonych. W zeszłym roku, BTS znaleźli się również w prestiżowym rankingu Forbesa.

Dziś o BTS można mówić w kategoriach imperium. Ich płyty sprzedają się w milionach egzemplarzy, teledyski generują setki milionów wyświetleń, a bilety na koncerty rozchodzą się w ekspresowym tempie. Dzięki wsparciu swoich ARMY's, wygrywają też właściwie każde internetowe głosowanie. Poza tworzeniem muzyki, chłopcy zajęci są też tworzeniem wielu innych, nierzadko zaskakujących projektów. W zeszłym roku zaprezentowali między innymi własną grę mobilną.

BTS - kiedyś i dziś

26 maja to wyjątkowy dzień zarówno dla BTS, jak i ich fanów. Dokładnie 7 lat temu, przedstawiciele Big Hit Entertainment zapowiedzieli powstanie nowego boysbandu. Reszta jest już historią. W wideo zamieszczonym poniżej pokazujemy wam, jak na przestrzeni tych siedmiu lat zmienili się tworzący zespół artyści. Jesteście z nich dumni?

BTS kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze