BTS są nie do zatrzymania. Kolejne sukcesy na koncie boysbandu

2020-02-25 14:36 MK
Jungkook z grupy BTS
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Po wydaniu nowej płyty, BTS będą mogli pochwalić się kolejnymi sukcesami. I to jakimi! Wszystko wskazuje na to, że koreański zespół ponownie podbije listy sprzedaży na całym świecie. Znamy przewidywaną sprzedaż Map Of The Soul: 7 w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii. Te liczby robią wrażenie! Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl.

Tak jak można się było spodziewać, nowa płyta BTS sprzedaje się jak świeże bułeczki. Po zapowiedziach w postaci nowych singli, 7-osobowy zespół zaprezentował swój najnowszy krążek w piątek, 21 lutego 2020 roku. Map Of The Soul: 7 to zbiór dwudziestu piosenek, nad którymi BTS pracowali przez ostatnich kilka miesięcy, i w których gościnnie pojawili się tacy goście, jak Halsey czy australijska wokalistka Sia.

W październiku zeszłego roku, członkowie grupy ogłosili za pośrednictwem swojej wytwórni Big Hit Entertainment, że udają się na pierwszy urlop od chwili, kiedy na poważnie rozpoczęli swoją przygodę z muzyką, czyli od 2013 roku. Podczas wolnego, chłopcy poszukiwali jednak inspiracji do nagrania swojej nowej płyty, na którą tak bardzo czekali ARMYs z całego świata.

Map Of The Soul: 7 to zupełnie inny album w dyskografii chłopaków. Jego tytuł też nie jest przypadkowy. Zawarta w nim siódemka sugeruje, że jest to nie tylko ich siódme wydawnictwo w karierze, ale również, ile lat minęło od fonograficznego debiutu BTS. Sprzedaż płyty udowadnia że obranie nieco innego kierunku było dobrym pomysłem!

Alicja Szemplińska jedzie na Eurowizję 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

BTS - płyta Map Of The Soul: 7

Wszystkie prognozy wskazują na to, że BTS będą mogli pochwalić się lepszym wynikiem niż takie gwiazdy jak Selena Gomez i Justin Bieber, którzy również wydali swoje albumy w 2020 roku. W Stanach Zjednoczonych, Map Of The Soul: 7 może nawet przekroczyć liczbę 300 tysięcy sprzedanych kopii w pierwszym tygodniu. W Wielkiej Brytanii, wynik ma być wyższy od zsumowanych wyników sprzedaży krążków Ozzy'ego Osbourne'a, Lewisa Capaldiego i rapera Stormzy.Wow!

Najnowsze