BTS - płyta Map Of The Soul: 7 już dostępna! Zagłosuj na najlepszą piosenkę!

2020-02-22 9:41 MK
Grammy 2020 - BTS
Autor: Amy Sussman/Getty AFP/East News

Na ten dzień z niecierpliwością czekali wszyscy ARMYs na całym świecie. Najpopularniejszy obecnie boysband BTS zaprezentował swój kolejny album studyjny, którego tytuł to Map Of The Soul: 7. Na płycie znalazło się łącznie 20 kawałków. Zdecydujcie na ESKA.pl już teraz, który z nich jest tym najlepszym!

BTS - nowa płyta, jak można wywnioskować z wpisów pozostawionych w mediach społecznościowych, sprostała oczekiwaniom wszystkich fanów koreańskiego boysbandu. Po tym, jak chłopcy ogłosili w październiku 2019 roku, że robią sobie urlop, ARMYs nie mieli wątpliwości, że wykorzystają oni ten czas na szukaniu nowych inspiracji, które później odnajdą swoje miejsce na nowym krążku. Map Of The Soul: 7, jak wskazuje nazwa, jest już siódmym albumem zespołu, który zadebiutował na scenie muzycznej w 2013 roku. Od tamtej chwili, członkowie grupy odnoszą sukces za sukcesem.

Album Map Of The Soul:7 ukazał się w piątek, 21 lutego o godzinie 10:00 czasu polskiego. Zgodnie z opublikowaną przez Big Hit Entertainment informacją, na krążku znalazło się łącznie 20 kawałków. Poza solowymi kompozycjami, na longplayu nie zabrakło też miejsca na zaskakujące duety. W piosence ON, której fragmentu można było przesłuchać przedpremierowo za pośrednictwem aplikacji TikTok, pojawiła się australijska wokalistka Sia. W powstaniu płyty udział brali między innymi Troye Sivan, Allie X i Ed Sheeran.

BTS - płyta Map Of The Soul: 7

Choć wiemy, że wybór jest naprawdę trudny, na ESKA.pl znajdziecie głosowanie, w którym możecie oddawać głosy na swój ulubiony numer z najnowszej płyty BTS. Będzie to solowy kawałek, a może któryś z duetów? Tytuł najlepszej piosenki z Map Of The Soul: 7 zależy od was!

Najnowsze