BTS podbija listę Billboardu. Tym razem utworem z… 2014 roku

i

Autor: Universal Music Poland BTS podbija listę Billboardu. Tym razem utworem z… 2014 roku

BTS podbija świat. Kolejna piosenka z rekordem

2021-03-23 11:00

BTS to koreańska grupa muzyczna, która w ostatnich latach podbiła cały świat. To oni rozsławili kpop, czyli koreański pop. Boysband ma mnóstwo fanów, którzy prężnie walczą o ich sukcesy. Teraz udało się osiągnąć kolejny. Jedna z ich piosenek zdobyła ogromną liczbę odtworzeń na platformie streamingowej Spotify. O jakiej piosence i o jakiej liczbie mowa?

Zespół BTS ma kolejny sukces na koncie. W zeszłym roku koreański boysband nie spadał z pierwszego miejsca notowań magazynu Billboard. Ich płyta sprzedawała się jak świeże bułeczki, a singiel Dynamite można było usłyszeć w rozgłośniach radiowych na całym świecie. Wiele z ich utworów może pochwalić się zaszczytnym osiągnięciem. Mowa o 100 milionach odtworzeń na najpopularniejszej platformie streamingowej, czyli Spotify. W marcu 2021 kolejny ich utwór dołączył do tego grona. Mowa o piosence We Are Bulletproof: The Eternal. Pochodzi z wydanej w 2020 roku płyty Map of the Soul: 7. Według fanów oraz ekspertów to jeden z najlepszych albumów, jakie wydała do tej pory koreańska grupa. To z niego pochodziły takie single jak Black Swan czy On. Fani z pewnością będą dumni z kolejnego osiągnięcia ich idoli.

BTS kiedyś i dziś

We Are Bulletproof: The Eternal - o czym jest?

Piosenka, która ostatnio zdobyła 100 milionów odtworzeń na Spotify, opowiada o sukcesie zespołu BTS oraz hejcie, jaki na nich spada. "Obrzuć nas kamieniami Już się nie boimy Razem jesteśmy kuloodporni" - słyszymy w piosence. Utwór pokazuje, że członkowie zespołu BTS spełnili swoje marzenia, są świadomi swojego sukcesu i już nic ich nie zatrzyma, ponieważ znają swoją wartość. W tekście można dostrzec także hołd dla fanów. Muzycy dziękują im za wsparcie.

BTS - ile wiesz o koreańskim zespole?

Pytanie 1 z 14
Ilu członków jest w składzie zespołu BTS?

Kpop - co to jest?

Kpop to nic innego jak podgatunek popu. To proste, zapadające w ucho dźwięki. Czerpie z takich gatunków muzyki jak dance, synth pop, muzyka elektroniczna i hip hop. W industrii kpopu ogromne znaczenie mają także choreografie, efekty specjalne, wizualizacja, a także wygląd artystów. Aktualnie najpopularniejszymi zespołami są BTS oraz BLACKPINK.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE