BTS podbija listę Billboard. Tym razem albumem z… 2014 roku

2020-10-29 13:18 jj
BTS podbija listę Billboardu. Tym razem utworem z… 2014 roku
Autor: Universal Music Poland BTS podbija listę Billboardu. Tym razem utworem z… 2014 roku

BTS to jeden z najpopularniejszych zespołów świata. Wiele razy grupa była już na szczycie listy Billboard. Tym razem wdrapali się na pierwsze miejsce albumem z... 2014 roku. Więcej szczegółów znajdziecie na ESKA.pl.

BTS podbija listę Billboard. Tym razem albumem z… 2014 roku. Fani grupy BTS z niecierpliwością czekają na pojawienie się nowego albumu BE, który ma ukazać się w piątek 20 listopada. Niedawno zespół wydał EP-kę Skool Luv Affair z 2014 roku, czyli na długo przed tym, jak stali się popularni na całym świecie. Co ciekawe koreański boysband, nie raz podbijał listę Billboard, ale były to najnowsze utwory, które również królowały w azjatyckich stacjach radiowych i telewizyjnych.

Czy Ava Max zainspirowała się polską gwiazdą? | ESKA XD - CD-ROOM #7

BTS podbija listę Billboard. Tym razem albumem z… 2014 roku

Koreański zespół BTS trafił na listę Billboard Top Rap Albums. To niezwykle rzadkie zjawisko, aby artysta, który występuje w języku innym niż angielski, trafił na listę przebojów rapu i hip-hop Billboard. BTS to jeden z niewielu wykonawców spoza zachodniej półkuli, który to zrobił. Fani wykupili cały nakład niedawno ponownie wydanego albumu Skool Luv Affair, pomogli zająć siódme miejsce na liście BIllboard Top Rap Albums. Pozycja wraca również na listę World Albums. 

Najnowsze