BTS mają powód do świętowania! Takiego sukcesu może pozazdrościć im każdy artysta

BTS
Autor: Universal Music Poland

BTS mają powód do świętowania! Okazuje się, że ich najnowszy kawałek Dynamite był strzałem w dziesiątkę! Dlaczego?! Mało utworów cieszy się takim zainteresowaniem, jak ta piosenka od k-popowego zespołu! Więcej o najświeższym sukcesie BTS przeczytacie na ESKA.pl!

BTS mają kolejny powód do dumy! Ich singiel Dynamite, który został opublikowany w sieci w ostatnie wakacje, dokładnie 21 sierpnia 2020 roku cieszy się niesamowitą popularnością, a co ciekawe z każdym dniem zyskuje jeszcze więcej fanów. K-popowy boys band ma kolejny powód do świętowania, ponieważ ich najnowszy singiel właśnie zgarną pół miliarda wyświetleń w serwisie YouTube. Doskonale wiemy, że to właśnie ta platforma jest największym wskaźnikiem popularności artystów i ich piosenek w dobie internetu. Utwór Dynamite od BTS został doceniony przez słuchaczy serwisu internetowego i w rezultacie zebrał niesamowitą ilość odsłon. Większość artystów marzy o takich zasięgach i o tym, aby fani tak często wracali do ich muzyki. To niesamowite wyróżnienie, dzięki któremu popularny zespół może czuć powód do dumy. Dodatkowym atutem tej piosenki jest ilość znajdujących się pod nią komentarzy, ponieważ singiel Dynamite zebrał ponad 8 milionów wpisów od wiernych fanów.

BTS mają pół miliarda 

BTS z kolejnym sukcesem! Ich piosenka Dynamite właśnie osiągnęła okrągłą liczbę wyświetleń, o której marzy niemalże każdy artysta. Otóż najnowszy singiel popularnego zespołu zebrał pół miliarda wyświetleń i z każdym dniem pnie się w górę! 

Najnowsze