BTS w Carpool Karaoke. Takiego odcinka jeszcze nie było!

2020-02-18 10:28 MK
BTS
Autor: Instagram/latelateshow

Na ten odcinek popularnej serii Carpool Karaoke czekali wszyscy fani k-popu. Otóż, kolejnymi gwiazdami, które zasiądą w samochodzie Jamesa Cordena, by wspólnie z nim wykonać największe hity ze swojego repertuaru, będą członkowie cieszącej się uwielbieniem na całym świecie grupy BTS. Kiedy odcinek z chłopakami zostanie wyemitowany? Co zaśpiewają? Szczegóły już teraz na ESKA.pl.

BTS w Carpool Karaoke - marzenie milionów fanów wreszcie się spełniło! Carpool Karaoke to bowiem cieszący się od lat projekt Jamesa Cordena - brytyjskiego prezentera, który prowadzi własny program The Late Late Show. Zasady są niezwykle proste. Gospodarz zaprasza do swojego samochodu gwiazdę muzyki i wspólnie z nią wykonuje najpopularniejsze utwory z jej repertuaru. Nierzadko, artystom zaproszonym przez Cordena towarzyszą goście. Do tej pory, w Carpool Karaoke udział wzięli między innymi: Adele, Justin Bieber, Lady Gaga, Shawn Mendes czy też Billie Eilish.

O udziale BTS w Carpool Karaoke, ARMYs na całym świecie marzyli od dawna. Nie dość, że jest to świetna promocja dla wykonawców, to gospodarz programu robi wszystko, by atmosfera w samochodzie była jak najbardziej zabawna, opowiadając żarty bądź wymyślając przeróżne wyzwania dla swoich gości. Biorąc pod uwagę zaangażowanie fanów BTS, odcinek Carpool Karaoke z nimi może być najchętniej oglądanym w historii! Do tej pory, najwięcej razy, bo aż 211 milionów, odtworzono wideo z Adele w roli głównej.

BTS w Carpool Karaoke

O tym, że BTS i James Corden świetnie się dogadują, świadczy fakt, że chłopcy zdecydowali się na promowanie swojego singla Black Swan właśnie w The Late Late Show prowadzonym przez Brytyjczyka. Odcinek Carpool Karaoke będzie częścią wielkiego projektu. Na początku lutego, James Corden poprosił na Twitterze, by fani zadawali pytania do BTS przy użyciu odpowiedniego hashtagu. Wideo z gościnnym udziałem artystów będzie miało swoją premierę 25 lutego, 4 dni po premierze najnowszego albumu boysbandu Map Of The Soul: 7.

Fani zastanawiają się, co mogą zaśpiewać BTS. Z pewnością, nie zabraknie singli promujących nowe wydawnictwo chłopaków, jak również doskonale znanych wszystkim hitów. Obstawiamy, że usłyszymy między innymi Black Swan, Boy With Luv oraz DNA.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#BTSCarpoolFEB25 Post udostępniony przez The Late Late Show (@latelateshow)
Najnowsze