BTS - nowa piosenka HITEM TikToka? Boysband potrafi w promocję!

2020-02-20 14:54 MK
BTS bez muzyki. Teledysk bez piosenki w tle bawi do łez!
Autor: Universal Music Poland

Spośród dostępnych obecnie serwisów społecznościowych, to właśnie TikTok rozwija się najszybciej. Doskonale zdają sobie z tego sprawę członkowie zespołu BTS oraz ich współpracownicy, którzy zdecydowali się na zaprezentowanie przedpremierowo fragmentu ich nowego utworu właśnie za pośrednictwem tej aplikacji. #ONchallenge już podbija sieć! Więcej szczegółów na ESKA.pl.

BTS - nowa płyta koreańskiego boysbandu już niebawem trafi do sprzedaży. Map Of The Soul: 7, bo tak nazywa się kolejny krążek grupy, zadebiutuje dokładnie w piątek, 21 lutego 2020 roku. Jak już wiadomo, na albumie, który zapowiada singiel Black Swan, znajdzie się łącznie dwadzieścia premierowych kompozycji, z czego kilka z nich powstało we współpracy z największymi gwiazdami muzyki popularnej. BTS zaprosili do studia nagraniowego m.in. australijską wokalistkę Się oraz ponownie Halsey, z którą mieli już okazję współpracować przy okazji singla Boy With Luv.

Jednym z numerów, które znajdą się na Map Of The Soul: 7, jest kawałek ON. To właśnie fragment tej piosenki, a dokładnie 30 sekund, pojawi się przedpremierowo w aplikacji TikTok, która cieszy się niesłabnącą popularnością wśród młodzieży. Lepszej promocji BTS nie mogli sobie wymarzyć! To właśnie za sprawą hitowej apki, sukces na świecie odniosły takie kawałki jak Dance Monkey czy też Old Town Road. ARMYs z całego świata ogłosili już #ONchallenge, który z pewnością odniesie mega sukces w sieci!

BTS - piosenka ON hitem TikToka

Wszyscy fani BTS już odliczają godziny do premiery fragmentu utworu swojego ukochanego zespołu. Otóż, 30-sekundowa zapowiedź kawałka ON ukaże się dwanaście godzin przed wydaniem długo wyczekiwanego albumu grupy - Map Of The Soul: 7. Zgodnie z zapowiedziami, oficjalny zwiastun piosenki usłyszymy o godzinie 6:00 czasu standardowego Korei, czyli w środę, o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Najnowsze