BTS - nowa płyta zespołu pełna gwiazd. W jednej z piosenek zaśpiewała Sia!

2020-02-16 17:01 MK
BTS
Autor: Universal Music Polska

BTS doskonale wiedzą, jak podkręcić i tak gorącą już atmosferę, związaną z premierą ich kolejnego albumu. Po wypuszczeniu przez zespół k-pop oficjalnego singla Black Swan, przyszedł czas na odkrycie wszystkich kart i zaprezentowanie tracklisty krążka Map Of The Soul: 7. Na płycie mnóstwo niespodzianek! Szczegóły na ESKA.pl.

BTS - ten zespół ma na swoim koncie uwielbienie milionów fanów na całym świecie, drugi najlepiej sprzedający się krążek 2019 roku, setki milionów wyświetleń teledysków, a już niebawem do listy swoich sukcesów będą mogli dopisać kolejny bestsellerowy album studyjny. Po przerwie, którą ogłosili w październiku, członkowie BTS zdają się wrócić silniejsi, niż kiedykolwiek wcześniej. Chłopcy wykorzystali czas wolny na szukanie inspiracji wśród nowych, nieeksplorowanych przez nich jeszcze brzmień.

Map Of The Soul: 7 to tytuł kolejnej płyty zespołu, który zawładnął światem muzyki. Po debiucie w 2013 roku, BTS stali się najpopularniejszym boysbandem na świecie, o czym świadczy sprzedaż ich płyt, liczba obserwujących ich media społecznościowe czy też ilość nagród, jakie zdobyli w głosowaniach online. Również w wielkiej bitwie fandomów na ESKA.pl, ARMYs zajęli zaszczytne, drugie miejsce!

Po zaprezentowaniu przez chłopaków oficjalnych zapowiedzi oraz singla Black Swan z artystycznym teledyskiem, apetyt fanów na nowe wydawnictwo muzyczne grupy znacznie wzrósł. Już w piątek, 21 lutego 2020 roku, do sprzedaży trafi nowy album BTS, który z pewnością pobije kolejne rekordy. Wystarczy tylko spojrzeć na tę tracklistę!

BTS - tracklista albumu Map Of The Soul 7

Wraz z uzyskaniem wielkiego rozgłosu na całym świecie, zespołem BTS zaczęły interesować się gwiazdy amerykańskiej sceny muzycznej. Wśród artystów, którzy nie kryją swojego zachwytu twórczością chłopaków, są między innymi Justin Bieber, Ariana Grande, Madonna oraz Halsey, którą mogliśmy usłyszeć w kawałku Boy With Luv. W niedzielę, 16 lutego, na koncie Big Hit Entertainment na Twitterze pojawiła się oficjalna tracklista nadchodzącego krążka BTS. Poza Halsey, usłyszymy na nim całą plejadę gwiazd. W jednej z piosenek pojawi się nawet australijska supergwiazda Sia!

Najnowsze