BTS i ich hit Dynamite w wersji damskiej. Takiej przeróbki nikt się nie spodziewał!

2020-09-20 21:10 Ewelina Kulasza
BTS
Autor: Universal Music Poland

BTS swoimi muzycznymi rekordami robi na wszystkich ogromne wrażenie! Każda ich piosenka od razu staje się wielkim hitem, dosłownie na całym świecie! Podobnie było w przypadku singla Dynamite. Od pojawienia się fragmentu klipu w sieci wręcz zawrzało! Numer okazał się być perełką w ich karierze, a niedawno na YouTube pojawiła się damska wersja hitu. Jesteście ciekawi jak brzmi?

BTS i ich hit Dynamite w wersji żeńskiej. Takiej przeróbki nikt się nie spodziewał! W internecie można znaleźć dosłownie wszystko i wie to chyba każdy. Kiedy tylko pojawia się muzyczna nowość wielkiej gwiazdy lub zespołu, lada moment na YouTube lądują covery lub przeróbki teledysków. Podobnie jest w przypadku boysbandu z Korei Południowej - BTS. Chłopaki gdy tylko wypuszczą nowy kawałek, to w sieci zaczyna się robić naprawdę bardzo głośno! Siedmioosobowa grupa wielokrotnie biła rekordy odtworzeń swoich klipów i nie tylko. Niedawno światło dzienne ujrzała ich anglojęzyczna piosenka Dynamite, która otrzymała miano najczęściej oglądanego teledysku na YouTube. W zaledwie dobę od pojawienia się klipu, zostało wygenerowanych ponad 100 milionów jego wyświetleń. Takiego wyniku nie udało się osiągnąć żadnemu innemu artyście w historii branży muzycznej! Obecnie oficjalny teledysk do Dynamite wygenerował ponad 357 mln wyświetleń i co ciekawe, ta liczba wciąż rośnie!

Zastanawialiście się kiedyś jak hit chłopaków z BTS zatytułowany Dynamite, brzmi w wersji damskiej? Teraz macie okazję to usłyszeć. Będziecie w szoku!

BTS - Dynamite w wersji damskiej

Dynamite w wersji damskiej? Czemu nie! Na YouTube krąży już cover, który nagrała popularna youtuberka z Holandii - Davina Michelle. Dziewczyna słynie z wykonywania piosenek znanych gwiazd, które następnie publikuje w sieci. Jej talent wzbudza ogromne zainteresowanie, a zachwyca się nią nawet sama wokalistka P!nk. Mimo iż Davina ma na swoim koncie wiele coverów, to najnowszy jest naprawdę niezwykły. Youtuberka wykonuje hit chłopaków z BTS - Dynamite. W komentarzach posypała się lawina komplementów, a kawałek w damskiej wersji brzmi naprawdę nieźle! Sami posłuchajcie.

BTS kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze