Valentina z Eurowizji Junior śpiewa hit Ariany Grande. Ta piosenka to kontrowersyjny wybór

Valentina
Autor: YouTube/Junior Eurovision Song Contest

Zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci nie próżnuje. W sieci można znaleźć nagranie, na którym słychać, jak urodzona we Francji Valentina mierzy się z najnowszym hitem Ariany Grande zatytułowanym Positions. Co ciekawe, jedenastoletnia piosenkarka nie zmieniła pikantnego tekstu utworu. Co na to jej fani?

Valentina dała się poznać szerszej publiczności za sprawą swojego udziału w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2020, który ostatecznie wygrała. Jedenastoletnia wokalistka pokonała konkurencję, otrzymując najwięcej głosów zarówno w głosowaniu jurorów, jak również internautów. Oficjalnie wiadomo już, że kolejna odsłona wydarzenia będzie miała miejsce we Francji, czyli kraju, z którego pochodzi wykonawczyni hitu J’imagine. Jak już wspominaliśmy, młoda gwiazda nie zawsze odnosiła sukcesy. Jako siedmiolatka odpadła z programu The Voice Kids. W jej stronę nie odwrócił się żaden z jurorów.

Teraz wykonania młodej wokalistki trafiają do rzeszy fanów z całego świata. W oczekiwaniu na autorski materiał Valentiny jej wielbiciele mogą posłuchać hity światowych gwiazd w jej wykonaniu. Zwyciężczyni Eurowizji Junior nie kryje tego, że jedną z jej ulubionych piosenkarek jest Ariana Grande. Pokusiła się nawet o zaśpiewanie fragmentu jej hitu Positions i zamieszczenie nagrania w mediach społecznościowych.

Reprezentantka Francji zwyciężczynią Eurowizji Junior 2020!

Valentina z Eurowizji Junior 2020 śpiewa hit Ariany Grande

Na kanale poświęconym Valentinie pojawiło się nagranie, najprawdopodobniej z jej Instagrama, na którym młoda wokalistka śpiewa utwór Positions z repertuaru Ariany Grande. Co ciekawe, jedenastolatka zaśpiewała piosenkę z niezmienionym tekstem, mimo że jest on dość pikantny i traktuje o miłości dwojga dorosłych ludzi. Fani są jednak zachwyceni talentem Valentiny i czekają na nowości od niej. Posłuchajcie, jak sobie poradziła.

Najnowsze