Bryska - nasza nadzieja 2022 zaskakuje piosenką Odbicie! Pozycja obowiązkowa na karnawał

2022-01-10 16:10
Bryska - nasza nadzieja 2022 z piosenką Odbicie! Pozycja obowiązkowa na karnawał
Autor: Magic Records Poland Bryska - nasza nadzieja 2022 z piosenką Odbicie! Pozycja obowiązkowa na karnawał

Lustro chyba mi odbija - śpiewa bryska w remixie piosenki odbicie, który właśnie przebojem zdobywa eter. Odbicie (Mark Neve Remix) to nasz typ, jeśli chodzi murowany hit na karnawał! Przekonajcie się sami słuchając już teraz.

Bryska już w 2021 roku pokazała się z mocnej strony. Wokalistka szybko zdobyła serca fanów romantycznym, ale i idealnym pod nogę remiksem utworu lato (pocałuj mnie). W przeciągu kilku miesięcy wydała aż 15 utworów, dzięki którymi trafiła m.in. na takie okładki playlist jak Spotify Radar czy Tidal Rising, które pokazują największe wschodzące gwiazdy muzyki w Polsce. My również na ESKA.pl, odkryliśmy, że wyrasta nam wielka gwiazda polskiej sceny muzycznej. 

Muzyczne Nadzieje 2022 - to ONI będą królować. Zwróć uwagę na tych artystów!

bryska - objawienie muzycznej sceny śpiewa utwór Panika. Co za głos!

Bryska - piosenka Odbija 2022

Bryska aktualnie ma ponad 500 tys. słuchaczy miesięcznie na Spotify, a jej aktualny singiel, czyli zremiksowana wersja utworu odbicie w zaledwie tydzień od premiery zagościła już na antenie wszystkich największych stacji radiowych w Polsce. I jak to w przypadku bryskiej, tanecznym beatom towarzyszy przewrotny, zaskakujący tekst o zmaganiu się z własną, często bardzo surową samooceną.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze