bryska & Luna na jednej trasie! Gdzie i kiedy koncerty? [DATY, MIASTA, BILETY]

2021-10-22 14:14
bryska & Luna na jednej trasie! Gdzie i kiedy koncerty? [DATY, MIASTA, BILETY]
Autor: Magic Records Poland / Paula Potocka (LUNA) bryska & Luna na jednej trasie! Gdzie i kiedy koncerty? [DATY, MIASTA, BILETY]

bryska & Luna, czyli dwa muzyczne objawienia 2021 roku, wystąpią na jednej scenie! Jakich hitów trzeba się spodziewać? Daty, miasta i szczegóły dotyczące biletów sprawdzicie już teraz.

bryska & Luna - trasa koncertowagdzie i kiedy wystąpią? Jeśli poszukujecie odpowiedzi, to dobrze trafiliście, bo garść szczegółów podrzucamy w tym miejscu. Pracowity czas u bryskiej! Podczas gdy w radiach i serwisach streamingowych zachwyty zbiera jej aktualny przebój Lato (pocałuj mnie), a 20-letnia wokalistka w pocie czoła przygotowuje się do wydania debiutanckiej EP-ki (jestem bryska - premiera 12 listopada), ogłoszone zostały daty jej pierwszych koncertów, jakie zagra wraz z inną sensacją alternatywnego popu  - LUNĄ. 

bryska - objawienie muzycznej sceny śpiewa utwór Panika. Co za głos!

Bryska & Luna - koncerty 2022

Artystki wystąpią 18 listopada w warszawskiej Progresji, 19 listopada we wrocławskim A2 i 20 listopada w krakowskim Holu, a więcej koncertów ogłoszonych zostanie wkrótce. Bilety na koncerty można już kupować na goingapp.pl. 

To jeszcze nie wszystko: premierę miała kolejna piosenka bryskiej - narkotyk, która z pewnością umili fanom oczekiwanie na listopad.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze