Michał Szczygieł z przytupem wchodzi w 2023 rok. Piosenka Nowe sytuacje, TYLKO na ESKA.pl!

2023-01-04 13:11
Michał Szczygieł i jego Nowe Sytuacje. 17-sekund przedpremierowo, TYLKO na ESKA.pl!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Michał Szczygieł i jego Nowe Sytuacje. 17-sekund przedpremierowo, TYLKO na ESKA.pl!

Michał Szczygieł 2023 rok rozpoczyna premierą kolejnego, hitowego singla! Mowa o utworze Nowe sytuacje, który przedpremierowo ujawniamy jako pierwsi w Polsce. Jak brzmi świeża propozycja od utalentowanego wokalisty? Przekonajcie się sprawdzając i oglądając fragment teledysku już teraz!

Spis treści

  1. Michał Szczygieł - piosenka Nowe sytuacje

Michał Szczygieł z przytupem rozpoczyna 2023 rok. Artysta, którego znacie z hitu Adrenalina nie spoczął na laurach i w momencie, gdy jego utwór podbijał polskie listy hitów, on pracował w studio nagraniowym nad świeżym materiałem. Jednym z efektów pracy, w ostatnich miesiącach, jest piosenka Nowe sytuacje, którą przedpremierowo ujawniamy, tylko na ESKA.pl! A to wszystko z myślą o największych fanach polskiego wokalisty. W poprzednim teledysku artysty zobaczyć mogliśmy przepiękny krajobraz Ibizy. Przy okazji nowego singla, Michał Szczygieł ponownie zadbał o niepowtarzalne widoki, tym razem na Malcie! W klipach przy nowej płycie postawiłem na podróże, różne zakątki świata, także dlatego, że to właśnie one mnie teraz kształtują, powiedział nam Michał Szczygieł. Przedpremierowy fragment nowego utworu Michała Szczygła ujawniamy poniżej!

Tak zaczynał Michał Szczygieł. Poznaliśmy go w popularnym TV show!

Michał Szczygieł z przytupem rozpoczął 2023 rok. Nowe Sytuacje, tylko na ESKA.pl

Michał Szczygieł - piosenka Nowe sytuacje

Nowe sytuacje to muzyczna kontynuacja ostatniego singla artysty - Adrenaliny, która zdobyła 1. miejsce na airplay, złotą płytę w 2 miesiące po premierze, ponad 7 milionów streamów na Spotify i tyle samo na YouTube. Michał i tym razem zdecydował się na współpracę z duetem producenckim, Liker$ Music, którzy jak sam mówi: są dla niego gwarantem przebojowego beatu i melodyjnego refrenu.

W 2023 roku planowana jest premiera drugiego albumu Michała Szczygła, którego zapowiedzią są Nowe sytuacje. Artysta zaznacza, że płyta będzie kompilacją różnych stylów muzycznych, a ten singiel jest ostatnim krokiem przed zmianami w repertuarze, które zaskoczą.

Hity, które w 2023 roku kończą 10 lat. Od ich premiery mija dekada! Uwierzycie? [WIDEO]

Sonda
Michał Szczygieł - piosenka Nowe Sytuacje hitem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze