Brodka i PRO8L3M otwierają 2021 rok. Ich wspólny kawałek to prawdziwa sensacja!

2021-01-13 15:44
Monika Brodka
Autor: Materiały Prasowe Monika Brodka

Monika Brodka intensywnie pracuje nad swoim piątym albumem. Od jakiegoś czasu, fani przyglądali się jej bacznie w mediach społecznościowych i wyczuli nowy kawałek. Teraz wszystko stało się jasne, bo w sieci pojawił się numer, którego nie spodziewał się chyba nikt. Żar (Tak To Robię), to efekt współpracy z hip-hopową grupą PRO8L3M.

Brodka i PRO8L3M - nowości muzyczne 2021. Czegoś takiego nie spodziewał się chyba nikt! Duet PRO8L3M znany z zaskakujących współprac muzycznych, między innymi z Arturem Rojkiem czy też Bandą i Wandą, nagrał świeży numer z samą Moniką Brodką. Oficjalna premiera ich wspólnego dzieła, miała miejsce w środę 13 stycznia 2021 roku. Kawałek ŻAR to muzyczny hołd dla tych, którzy - często pod prąd - idą w życiu własną ścieżką. Ponadto do singla artystów, powstał także fabularny teledysk, w którym udział wzięły tylko autentyczne postacie. Klip zdecydowanie ma swój klimat, który idealnie komponuje się z brzmieniami.

Brodka i PRO8L3M dali po prostu czadu! Przekonajcie się o tym sami. Najnowszy klip do kawałka Żar (Tak To Robię), znajdziecie poniżej. 

Te wydarzenia rozgrzeją Polaków w 2021 roku!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze