Billie Eilish

i

Autor: ROBYN BECK/AFP/East News Billie Eilish

Billie Eilish zdradzi wszystkie sekrety? Gwiazda zapowiedziała nowy projekt

2021-01-13 15:18

Jest bez wątpienia jedną z najjaśniej święcących gwiazd w muzycznym gwiazdozbiorze. Billie Eilish, bo o niej mowa, ani na moment nie zwalnia tempa. Po wydaniu hitu Therefore I Am wokalistka zapowiedziała nowy projekt. Jeszcze w tym roku na półkach sklepowych pojawi się książka z niepublikowanymi dotąd zdjęciami nastoletniej artystki.

Billie Eilish - książka wokalistki jeszcze w tym roku ukaże się w sklepach, o czym sama zainteresowana poinformowała w swoich mediach społecznościowych. W oczekiwaniu na drugi album studyjny fani artystki otrzymają zbiór jej niepublikowanych dotąd zdjęć, dokumentujących drogę, jaką musiała przebyć ta nastolatka, by stać się jedną z najważniejszych reprezentantek sceny muzycznej. W 2019 roku Billie z impetem wkroczyła do światowego show-biznesu, wydając swój album studyjny When We All Fall Asleep, Where Do We Go?, z którego pochodzi kawałek Bad Guy. Zarówno piosenka, jak i cały longplay okazały się międzynarodowymi hitami, za które osiemnastolatka zgarnęła aż pięć statuetek Grammy, w tym tę dla Najlepszego Nowego Artysty. Teraz wielbiciele talentu Billie Eilish będą mogli się dowiedzieć, jak wyglądała jej droga na szczyt. Wydany przez Hachette album ze zdjęciami gwiazdy jeszcze bardziej przybliży wszystkim zainteresowanym jej losy. Co ciekawe, Billie nagrala nawet audiobooka, w którym opowiada o okolicznościach powstania konkretnych fotek. Kiedy premiera?

Billie Eilish kiedyś i dziś

Książka Billie Eilish - kiedy premiera?

Album ze zdjęciami Billie i jej najbliższych będzie miał swoją premierę jeszcze w tym roku, a dokładnie 11 maja 2021. W audiobooku, poza samą artystką, fani usłyszą również jej rodziców.

- Spędziłam mnóstwo godzin, wertując rodzinne albumy i archiwa. Wszystko, co zobaczycie, zostało wybrane przeze mnie osobiście. Mam nadzieję, że spodoba się Wam tak samo jak mi - mówi Billie o nowym projekcie.

Przypomnijmy, że wokalistka jest w trakcie nagrywania swojej drugiej w karierze płyty. Na ten moment nie są jednak znane żadne szczegóły wydawnictwa.

Rozpoznasz styl Billie Eilish?

Pytanie 1 z 12
Czy to Billie Eilish?
gwiazdy w kolorowych ciuchach