Bradley Cooper z... Lublina. Ten wokalista oczarował Polskę!

2019-03-20 16:50 A.D.
Bradley Cooper z Lublina
Autor: YouTube/ lublin.pl

Bradley Cooper pojawił się na rynku w Lublinie! Tak z pewnością mogli sądzić, ci, którzy usłyszeli pewnego wykonawcę, który zachwycił również internautów. Głos wokalisty jest niemal identyczny! Ponadto w repertuarze muzyka znalazła się jedna z najpopularniejszych piosenek ostatnich miesięcy. Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Takiego głosu pozazdrościć mu może każdy. W Lublinie pojawił się wyjątkowy wykonawca, który prezentuje swój talent na ulicach starego miasta. Gdy zaczyna śpiewać nie sposób się zatrzymać i choć przez chwilę posłuchać. Dzięki jednemu wykonaniu otrzymał miano Bradley Cooper z Lublina. Podobieństwo jest wprost oszałamiające! 

Przeczytaj też: Quiz: jaki żywioł w Tobie drzemie? 

Bradley Cooper z Lublina - kim jest i co o nim wiemy? 

To on czaruje swoim głosem na starówce w Lublinie. Igor Skarżyński jest jednym z licznych wokalistów, jakich możemy spotkać w całym kraju. To jednak on oczarował dziennikarzy z lubelski.pl, którzy postanowili przeprowadzić z nim wywiad. Bradley Cooper z Lublina nie miał łatwych początków, teraz jednak ludzie sami proszą go o kolejne utwory. Szczególną uwagę zwraca jego wykonanie Shallow, które niesamowicie przypomina oryginalną piosenkę z filmu Narodziny Gwiazdy. Możecie posłuchać, go poniżej.

Przeczytaj też: Dawid Kwiatkowski śpiewa hit Roksany Węgiel. Jak brzmi Anyone I Want To Be w jego wykonaniu?

Najnowsze