Gromee przyspiesza na wakacje 2024! The Way It Goes klubowym hitem lata

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Gromee przyspiesza na wakacje 2024! The Way It Goes klubowym hitem lata

NOWOŚĆ

Gromee przyspiesza na wakacje 2024! "The Way It Goes" klubowym hitem lata?

2024-06-24 14:22

Polski DJ zaskakuje brzmieniem w kawałku „The Way It Goes”. Utwór powstał we współpracy z IRAIDĄ – jedną z najpopularniejszych rumuńskich artystek. A jak brzmi? Czy będzie hitem? Oceńcie słuchając premierowo już teraz.

Spis treści

  1. Gromee - piosenka The Way It Goes

Nowości Muzyczne 2024: "The Way It Goes" Gromee’ego i IRAIDY to optymistyczny utwór, który bije pozytywną energią od pierwszych sekund nagrania. Piosenka łączy w sobie charakterystyczne dla Gromee’ego żywe bity z dynamicznym i wszechstronnym wokalem IRAIDY, tworząc chwytliwą melodię, która od razu porywa do tańca.

GROMEE - kim jest? Żona, wzrost, wiek, dziecko, koncerty, biografia, płyta, hity, ciekawostki

"Mówi po prostu, że mu się to nie podoba" - jak dzieci Gromee'ego reagują na jego muzykę?

Gromee - piosenka The Way It Goes

Podbudowujący tekst i pełna dobrego ducha warstwa muzyczna wprawiają w poczucie radości, dzięki czemu jest to idealny numer dla każdego, kto chce szuka sposobu na poprawę humoru lub rozjaśnienie dnia. "The Way It Goes" jest więc przede wszystkim celebracją życiowych wzlotów i przypomnieniem, by cieszyć się każdą chwilą.

GROMEE, a tak naprawdę Andrzej Gromala, czyli człowiek orkiestra. Artysta ma na koncie niezliczoną liczbę hitów, które podbijają zarówno klubowe parkiety, serwisy streamingowe, a także goszczą na rotacjach największych stacji radiowych. W ostatnim czasie rozkochał w sobie słuchaczy za sprawą takich produkcji, jak: „One Last Time” i „Sweet Emotions” (feat. Jesper Jenset), „Worth It” (feat. Ásdís), „Sztuka latania” (feat. Wac Toja, Sara Chmiel i Jan Borysewicz) „Cool Me Down” (feat. Inna), czy „Send Me Your Love” (feat. Antonia) oraz „Don’t Stop The Party (feat. Iraida). Hitem stał się także kawałek „Ty i ja”, który stworzył wspólnie ze swoją małżonką, Sarą Chmiel. Gromee oprócz tego ma na swoim koncie robiącą wrażenie serię platynowych singli, a także ponad 200 milionów odtworzeń w serwisie YouTube. Imponująca jest również liczba odtworzeń jego kawałków w serwisach streamingowych. O renomie Gromeego niech świadczy fakt, że podczas tegorocznej odsłony Sunrise Festival 2023 w Kołobrzegu topowi producenci za każdym razem, na każdej z kilku scen, wchodzili w rytm jego mocno klubowego „Another Day”. Motyw tego utworu znają dosłownie wszyscy festiwalowicze! Andrzej Gromala był również headlinerem topowych festiwali EDM, a także występował obok takich osobistości, jak: Mariah Carey, Sting, Elton John, czy Steve Aoki. Krakowski producent jest również pomysłodawcą koncertów pt. Orchestron, gdzie prezentowane są klasyczne utwory, w symfonicznych opracowaniach z wykorzystaniem stuosobowej orkiestry. W przeszłości był również jurorem popularnego programu telewizyjnego, ale finalnie jego specjalnością są współprace z wokalistkami i wokalistami działającymi na rynku międzynarodowym. Możecie być pewni, że Gromee jeszcze nie raz zaskoczy swoim oryginalnym podejściem do tworzenia muzyki!