Bomba chłodu uderzy w Polskę! Zapowiadane anomalie pogodowe

2022-09-14 13:36
Parasole
Autor: Artur Barbarowski/East News

Zimno w Polsce nie ustępuje. Początek września przyniósł znaczne ochłodzenie, a synoptycy zapowiadają jeszcze niższe temperatury. Tak zimno w pierwszej połowie miesiąca nie było od 14 lat! Najnowsze prognozy pogody mówią o nadejściu prawdziwej bomby chłodu. Czego możemy się spodziewać? Czas wyciągnąć płaszcze i czapki?

Jaka będzie pogoda w najbliższych dniach? Synoptycy przestrzegają nas przed bombą chłodu! Po upalnym lecie nie ma już ani śladu. Wraz z początkiem września temperatura w naszym kraju spadła poniżej oczekiwań. To bez wątpienia wielki cios dla wszystkich osób, które chcąc uniknąć tłumów turystów, zdecydowały się na urlop akurat w tym miesiącu. W ostatnich dniach wskaźniki na termometrach pokazały rekordowo niskie temperatury! W Białymstoku odnotowano zaledwie 9 stopni. Tym samym, jak podają eksperci pogodowi, możemy mówić o najzimniejszej pierwszej połowie września od 2008 roku. Najnowsze prognozy nie napawają optymizmem. Arktyczne powietrze nadciąga do Polski, w związku z czym powinniśmy być przygotowani na bombę chłodu.

To NAJZIMNIEJSZY wrzesień od ponad dekady. Będzie jeszcze gorzej!

Roksana Węgiel vs. HITY 2005

Bomba chłodu uderzy w Polskę!

To już prawdziwy koniec lata! Chociaż mamy dopiero połowę września, to wskaźniki na termometrach pokazują temperatury typowe dla końcówki października. I choć, jak podaje serwis FaniPogody, niewielkie ocieplenie zaznaczy się w okresie od 14 do 15 września, to już od piątku możemy spodziewać się realnego ochłodzenia. Pod koniec tygodnia na termometrach zobaczymy nie więcej niż 12-14 stopni Celsjusza. Brrr!

Sonda
Boisz się nadejścia tegorocznej zimy?
Listen to ""Będziemy musieli zabierać żywność głodnym, żeby dać ją umierającym" - alarmują organizacje pomocowe. Czy światu grozi kryzys żywnościowy?" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze