Parasole

i

Autor: Artur Barbarowski/East News

Bomba chłodu uderzy w Polskę! Zapowiadane anomalie pogodowe

2022-09-14 13:36

Zimno w Polsce nie ustępuje. Początek września przyniósł znaczne ochłodzenie, a synoptycy zapowiadają jeszcze niższe temperatury. Tak zimno w pierwszej połowie miesiąca nie było od 14 lat! Najnowsze prognozy pogody mówią o nadejściu prawdziwej bomby chłodu. Czego możemy się spodziewać? Czas wyciągnąć płaszcze i czapki?

Jaka będzie pogoda w najbliższych dniach? Synoptycy przestrzegają nas przed bombą chłodu! Po upalnym lecie nie ma już ani śladu. Wraz z początkiem września temperatura w naszym kraju spadła poniżej oczekiwań. To bez wątpienia wielki cios dla wszystkich osób, które chcąc uniknąć tłumów turystów, zdecydowały się na urlop akurat w tym miesiącu. W ostatnich dniach wskaźniki na termometrach pokazały rekordowo niskie temperatury! W Białymstoku odnotowano zaledwie 9 stopni. Tym samym, jak podają eksperci pogodowi, możemy mówić o najzimniejszej pierwszej połowie września od 2008 roku. Najnowsze prognozy nie napawają optymizmem. Arktyczne powietrze nadciąga do Polski, w związku z czym powinniśmy być przygotowani na bombę chłodu.

To NAJZIMNIEJSZY wrzesień od ponad dekady. Będzie jeszcze gorzej!

Roksana Węgiel vs. HITY 2005

Bomba chłodu uderzy w Polskę!

To już prawdziwy koniec lata! Chociaż mamy dopiero połowę września, to wskaźniki na termometrach pokazują temperatury typowe dla końcówki października. I choć, jak podaje serwis FaniPogody, niewielkie ocieplenie zaznaczy się w okresie od 14 do 15 września, to już od piątku możemy spodziewać się realnego ochłodzenia. Pod koniec tygodnia na termometrach zobaczymy nie więcej niż 12-14 stopni Celsjusza. Brrr!

Sonda
Boisz się nadejścia tegorocznej zimy?
Listen to ""Będziemy musieli zabierać żywność głodnym, żeby dać ją umierającym" - alarmują organizacje pomocowe. Czy światu grozi kryzys żywnościowy?" on Spreaker.