Polski DJ wydaje u Martina Garrixa nową piosenkę! To prawdziwy FIRE!

2018-12-12 11:39
Blinders i TV Noise - piosenka Fire przegoni zimę z Polski!
Autor: fot. okładka singla

Blinders znów zaskakuje i nagrywa z TV Noise utwór pt. Fire. Posłuchajcie go i oceńcie na ESKA.pl

Po udanych koncertach w Indiach, gdzie nasz polski producent muzyczny - Blinders grał przed niemal 50 000 publicznością w Bombaju i Delhi - zaskoczył nas kolejnym wydaniem. Po ostatniej głośnej współpracy z Martinem Garrixem i kawałku Breach (Walk Alone) nadszedł czas na kolejny klubowy numer. Istny ogień?! Posłuchajcie sami!

Blinders - nowa piosenka Fire

Blinders wraz z holenderskim duetem TV NOISE dostarczają nam energetyczny kawałek, idealny do odtworzenia podczas tej grudniowej pluchy za oknem!

Piosenka Fire to efekt wspaniałej współpracy uzdolnionych DJ-ów z kuźni talentów - wytwórni STMPD RCRDS. Swoją premierę utwór miał już podczas wspólnego występu podczas ADE tej jesieni w Amsterdamie. To właśnie tam ta niesamowita eksplozja dźwięków ujrzała po raz pierwszy światło dzienne i zachwyciła fanów muzyki EDM. Intensywne dancehallowe wokale, przeplatające się z zniekształconymi riffami i pulsującymi basowymi tonami tworzą mieszankę wybuchową i tylko pobudzającą do tańca. Te szalone i rytmiczne dźwięki to istna petarda i konkretny power-boost.

Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

Utwór Fire ukazuje wszystkie cechy twórczości Blinders i TV NOISE - jest energetyczny i ekscytujący, a zarazem bardzo groovy i pobudzający endorfiny słuchaczy.

(materiał prasowy KIM ARTISTS)

Najnowsze