Blanka

i

Autor: AKPA Blanka walczy z atakami na swoją rodzinę.

Gwiazdy

Blanka walczy z atakami na jej rodzinę. Gwiazda Eurowizji 2023 ma dość!

2023-03-31 10:52

Blanka od kilku tygodniu cały czas jest jednym z głównych tematów mediów plotkarskich. Nieustannie pojawiają się nowe informacje o karierze i życiu reprezentantki Polski na Eurowizji 2023. Ostatnio pojawiły się bardzo kontrowersyjne spekulacje na temat jej matki i brata. Piosenkarka opublikowała oświadczenie.

Blanka nie ma łatwo. Od wygranej na polskich preselekcjach na Eurowizję 2023 cały czas mierzy się z ogromną krytyką. Wiele osób podważa jej talent oraz jakość piosenki Solo, z którą będzie reprezentowała Polskę na arenie międzynarodowej. Podobnie jak większość gwiazd muzyki pop Blanka stała też się gorącym tematem w kolorowej prasie i w serwisach plotkarskich. W ostatnich dniach podważane są nie tylko kwestie jej kariery, ale wyciągane są także kontrowersje na temat jej bliskich. Serwisy informacyjne rozpisały się na temat nagrania, w którym internauta próbował udowodnić, że matka Blanki pracuje dla TVP, a brat popiera rosyjski reżim. Dowodem miały być screeny z ich profili na Facebooku. Wokalistka odniosła się do sprawy.

"Bejba" podbija internet! Wyjaśniamy, o co chodzi z popularnym memem na Tiktoku

Eurowizja 2023 - główni faworyci do wygrania konkursu

Blanka broni swoich bliskich

W relacji na Instagramie Blanki pojawiło się nagranie, na którym wygłosiła oświadczenie. Gwiazda twierdzi, że informacje, które pojawiają się w mediach na temat jej rodziny to fake newsy. Oświadczyła, że sama jest gotowa na surową krytykę, ale nie zamierza pozwalać na szerzenie kłamstw i atakowanie jej bliskich.

Blanka nagrała wizytówkę na Eurowizję 2023. Tak wygląda zapowiedź Polki

Bardzo dobrze rozumiem konstruktywną krytykę i opinie. Wiem, że będę się z tym mierzyć i jestem na to totalnie gotowa, ale wymierzane są ataki w stronę mojej rodziny albo jest wchodzenie z butami w moją prywatność [...] Bardzo chciałbym podkreślić, że będę z tym walczyć i to właśnie robię - mówi reprezentanta Polski na Eurowizji 2023.

Eurowizja 2023 - kiedy i gdzie?

Kiedy odbędzie się 67. Konkurs Piosenki Eurowizji?  Eurowizja 2023 zostanie zorganizowana w maju. Półfinały odbędą się 9 i 11 maja, z kolei finał 13 maja. Lokalizacją wydarzenia będzie hala w Liverpoolu, mieście w Wielkiej Brytanii.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE