Blanka odnotowała OGROMNY sukces. Ten rok zdecydowanie należał do niej!

i

Autor: AKPA Blanka odnotowała OGROMNY sukces. Ten rok zdecydowanie należał do niej!

ALE OSIĄGNIĘCIE!

Blanka odnotowała OGROMNY sukces. Ten rok zdecydowanie należał do niej!

2023-12-14 14:17

Artystka była główną muzyczną gwiazdą sobotniego wydarzenia - finału konkursu "Wielka Feta" i podsumowania roku na TikToku. To właśnie tam dowiedziała się, że ten rok należał do niej. O co dokładnie chodzi?Poznajcie szczegóły już teraz.

Ten rok zdecydowanie należy do Blanki! Niezapomniane wydarzenie, jakim było podsumowanie roku i finał konkursu kulinarnego Wielka Feta na TikToku, zebrało mnóstwo artystów i twórców, którzy wspólnie celebrowali wspaniałe momenty, które zapadły w pamięć użytkowników i twórców platformy. Jedną z niezwykle istotnych chwil, które społeczność TikToka szeroko komentowała w 2023 był występ Blanki na Eurowizji z utworem Solo. Artystka może mówić o ogromnym sukcesie i udanym roku za sprawą faktu, że odnotowała miliard kreacji w popularnej platformie z krótkimi filmikami.

Tak wyglądała Blanka w 2007 roku. TAKIE zdjęcie z globusem ma każdy! [TYLKO U NAS]

Blanka nie jest już gwiazdą jednego hitu

Blanka - sukces na TikToku

Artystka, której utwór już ponad miliard razy służył za muzyczne tło do TikTokowych video, nie bez kontekstu więc była główną muzyczną gwiazdą sobotniej imprezy. Podczas niej otrzymała Diamentową Płytę właśnie za singiel "Solo", tak popularny na platformie. To prestiżowe wyróżnienie potwierdza ogromne uznanie jej twórczości i popularność wśród słuchaczy, fanów, których na TikToku jest niezwykle duża liczba.

„TikTok jest niczym muzyczny plac zabaw, na którym artyści tworzą wspaniałe historie i kreują trendy. Blanka, która zyskała ogromną sławę w dużej mierze dzięki TikTokowi, otrzymała od nas szczególne wyróżnienie w Kategorii „Gwiazdy Muzyki”. Artystka zawładnęła platformą utworem „Solo”, który został wykorzystany w niemalże 100 tysiącach postów, a hashtag #bejba wygenerował 315 milionów wyświetleń wśród użytkowników aplikacji. Wręczenie wyróżnienia podczas szczególnej dla nas gali podsumowującej rok było wspaniałym zwieńczeniem Jej tegorocznych osiągnieć. Gratulujemy!” – mówi Piotr Żaczko, szef komunikacji na Europę Centralą, TikTok

Na scenie, przed ogromną publicznością zgromadzoną i fizycznie w klubie Niebo i na transmisji LIVE, Blanka prezentowała trzy swoje najnowsze single, zapewniając fanom niezapomniane chwile muzyki i rozrywki. Szczególnie ekscytujący był występ do utworu "Solo", podczas którego wykonano słynny breakdance. Artystka otrzymała wyróżnienie TikToka w kategorii: "Gwiazda Muzyki".