Young Blanka - tak wyglądała jako dziewczynka. Mamy zdjęcie gwiazdy z 2007! [TYLKO U NAS]

i

Autor: AKPA / Blanka (archiwum prywatne) Young Blanka - tak wyglądała jako dziewczynka. Mamy zdjęcie gwiazdy z 2007! [TYLKO U NAS]

exclusive

Tak wyglądała Blanka w 2007 roku. TAKIE zdjęcie z globusem ma każdy! [TYLKO U NAS]

2023-12-14 12:41

Zdjęcie Blanki z dalekiej przeszłości pokazuje, jak bardzo się zmieniła. Od najmłodszych lat marzyła jednak o wielkiej muzycznej karierze. Chciała występować przed publicznością z całego świata i to właśnie jej się udaje. Jak wyglądała Blanka w 2007 roku? Jaką przemianę przeszła reprezentantka Polski w Eurowizji 2023? Mamy dla Was ekskluzywne zdjęcie wokalistki, gdy miała zaledwie 8 lat!

Spis treści

  1. Blanka - zdjęcie z dzieciństwa [TYLKO U NAS]

Blanka kiedyś była uśmiechniętą, pewną siebie i marzącą o wielkiej, muzycznej karierze dziewczynką. W zasadzie do teraz nic się nie zmieniło! Z tym, że obecnie już jako dorosła i przepiękna kobieta cieszy się życiem, pewnym krokiem pokonuje trudy, a także realizuje swoje marzenia z dzieciństwa występując chociażby w Madrycie, czy Tel Awiwie. Przed nią było także największe wyzwanie w karierze, czyli występ na scenie, podczas 67. Konkursu Piosenki Eurowizji w Liverpoolu. Tymczasem artystka na naszą prośbę udostępniła nam swoje wspomnienie z najmłodszych lat, gdy ledwo co rozpoczynała szkołę podstawową. Jesteśmy przekonani, że takie zdjęcie z globusem ma każdy z was!

Blanka od hitu Solo to muzyczna rakieta! Piękna polska gwiazda podbija świat [ZDJĘCIA]

Eurowizja 2023 - główni faworyci do wygrania konkursu

Blanka - zdjęcie z dzieciństwa [TYLKO U NAS]

Young Blanka - patrząc na fotografię z 2007 roku śmiało tak możemy nazwać reprezentantkę Polski w Eurowizji 2023. Nie wiadomo jednak, czy zdjęcie zostało zrobione na potrzeby legitymacji szkolnej, karty rowerowej, czy może jako pamiątka z drugiej klasy szkoły podstawowej. Mająca bułgarskie korzenie Blanka Stajkow wychowywała się w Polsce, konkretniej w Szczecinie. Miała wtedy osiem lat, co oznacza, że sześć lat później napisała swoją pierwszą autorską piosenkę i zrozumiała, jakie jest jej życiowe przeznaczenie. Swoją drogą ciekawe, czy kiedykolwiek utwór pojawi się premierowo w internecie. Zdjęcie Blanki z dzieciństwa serwujemy jako jedyni w Polsce. Zobaczcie je w naszej galerii!

Sonda
Czy Blanka powinna zostać jurorką The Voice KIds?