Blanka

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=v4-6Z4b0sns, AKPA

Gwiazdy

Blanka musiała uciekać przed fanką. Interweniowała ochrona!

2023-08-28 9:24

Jedna z fanek przeszkodziła Blance w koncercie. Kobieta zignorowała prośby organizatorów i zatarasowała wokalistce drogę w stronę sceny. Ochrona musiała użyć siły, którą dała jasno do zrozumienia, że tego typu zachowania nie są akceptowane. Nieprzyjemny incydent jest teraz szeroko komentowany przez fanów wokalistki. Zresztą zobaczcie sami!

Koncerty Blanki przeżywają w ostatnim czasie prawdziwe oblężenie. Tegoroczna reprezentantka naszego kraju na Eurowizji zdobyła całkiem pokaźne grono fanów, którzy z niecierpliwością czekają na jej występy na żywo. Znakomitą okazją do bawienia się w rytm słynnego Bejba było Magiczne Zakończenie Wakacji w Kielcach, podczas którego mogliśmy podziwiać największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Wśród nich nie zabrakło także Blanki, która otwierała koncert. Wokalistka, schodząc po schodach Amfiteatru Kadzielnia rozbujała całą widownię swoim największym hitem. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem. Jedna z fanek, chcąc najprawdopodobniej zrobić sobie zdjęcie ze swoją idolką, wbiegła na schody, którymi schodziła artystka. Interweniować musiała ochrona.

Blanka znana w Afryce?! Została mianowana księżniczką polskiego popu!

Blanka - fani

Internauci przyznali, że zachowanie jednej z kobiet było skrajnie nieodpowiedzialne. Inni z kolei bronią fanki Blanki mówiąc, że przesadziła ochrona. Mowa o momencie, w którym wokalistka rozpoczynała swój występ i śpiewając pierwsze wersy Solo schodziła ze schodów. Nagle kobieta wstała ze swojego miejsca i podbiegła w stronę artystki. Następnie, z telefonem w ręku, stanęła na jej drodze chcąc najprawdopodobniej zrobić sobie z nią zdjęcie lub nagrać krótki filmik. Blondwłosa fanka złapała ją nawet w pewnym momencie za rękę. To właśnie wtedy do kobiety podbiegła ochrona. Mężczyzna w uniformie popchnął ją w stronę ludzi siedzących na widowni. Na szczęście nikomu nie stała się żadna krzywda, a Blanka dokończyła piosenkę bez problemów. Pod nagraniem z występu można znaleźć jednak wiele komentarzy, które odnoszą się zarówno do ochrony jak i fanki.

Zauważmy, że pewien pan z widowni, z komórką w ręku, mąż bądź partner fanki Blanki, ciągał panią w białej koszuli jako pierwszy 😜, choć chłop widać odpuścił, dopiero panowie z ochrony okazali się skuteczni 😅

Pani z widowni wygrała 😂

0:23 To niezła ochrona, pani już odpuściła, ale i tak musieli ją przepchnąć jakby była jakimś przedmiotem

Listen on Spreaker.