Sanah oczarowała Marshmello. Invisible Dress w wersji Maro Music i Skytecha podbija świat!

2021-03-07 2:10
Sanah oczarowała Marshmello. Invisible Dress w wersji Maro Music i Skytecha podbija świat!
Autor: Magic Records Poland Sanah oczarowała Marshmello. Invisible Dress w wersji Maro Music i Skytecha podbija świat!

Invisible Dress w remiksie Skytecha i Maro Music, to jeden z utworów, który podniósł temperaturę tej mroźnej zimy. Jak się okazuje, nie tylko polscy artyści słuchali tanecznej odsłony hitu Sanah. Utwór zrobił również wrażenie na Marshmello!

Podczas gdy Ale jazz!, z sukcesem podbija polskie stacje radiowe, drugi aktualny megahit sanah pt. Invisible dress (Maro Music x Skytech Remix) notuje sukcesy, o jakich polscy wykonawcy mogli tylko marzyć. Remiks, nie tylko znalazł się na najpopularniejszej playliście Spotify z tanecznymi hitami jutra z całego świata Dance Rising (prawie 2 mln obserwujących), ale zauważony został przez światowej sławy DJ-a i producenta Marshmello. Artysta, słuchany na Spotify przez 45 mln słuchaczy miesięcznie, dodał go do swojej najnowszej playlisty Keep It Mello obok hitów Tiësto, Alesso czy ATB!

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia

Wiosną tego roku premierowo pojawi się druga płyta sanah, następca Podwójnie Platynowej - Królowej dram, a nową muzykę artystka zaprezentuje jeszcze w tym miesiącu. 

Sanah przyzwyczaiła do ballad, które wzruszają i łapią za serce. Artystka tym razem postanowiła zaskoczyć swoich fanów i wyraziła zgodę na prze-produkowanie jej singla. Nowa wersja hitu Królowa Dram po angielsku swoją premierę miała 11 grudnia 2020. Invisible Dress w remiksie Skytecha i Maro Music posiada teledysk, w którym pokazane są niepublikowane do tej pory materiały. Idealnie komponują się one z dynamicznym brzmieniem kawałka.

Najnowsze